• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Lady S
  • Sortuj według data
  1. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Jakie fałdeczki 😘 No moja szaleje w basenie prawie cały tydzień - wczoraj tylko mieliśmy przerwę. U mnie w cieniu 30 st - na zakończeniu roku czułam ,że mam aż mokre plecy 😵‍💫 Czekam aż siostra przyjedzie z córką z jazdy konnej i prawie wszystkie moje siostrzeńce się będą pluskać w basenie a ja...
  2. Lady S

    Powolny przyrost BHCG

    Jak tam sytuacja i Ciebie? Sama jestem po dwóch cp, dwa razy laparo (drugą miałam leczoną najpierw metotreksatem ale nie zadziałało i skończyło się na usunięciu jajowodu).
  3. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    No mi też się serce krajało ale jakoś się udało przetrwać. Basia to moje jedyne dziecko,więc wiadomo,że ja wszystko co jej dotyczy przeżywam mocno - na dniu babci i dziadka to się prawie popłakałam a dzień matki i jej ur przegapiliśmy bo była przeziębiona 🥹😔
  4. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    U nas jutro jest zakończenie roku szkolnego w przedszkolu (dyżur mają do 15 czy 17 lipca i wtedy można dać dziecko do placówki w sąsiednich miejscowościach w gminie) i też się pewnie dowiemy później jak to będzie wszystko wyglądało od nowego roku szkolnego bo będzie nowe skrzydło otwarte, dzieci...
  5. Lady S

    Silny jednorazowy stres a ciąża, początek, wpływ?

    Myślę ,że ta sytuacja nie wypłynie na tak wczesnym etapie ciąży na zarodek ;) Wiadomo,że stres nie służy niczemu dobremu ale nic Wam nie będzie :)
  6. Lady S

    Rozjaśnianie włosów w ciąży

    Uprzedź fryzjerkę,że jesteś we wczesnej ciąży i napewno uda się ogarnąć bezpiecznie włosy :) Ja też farbowałam i rozjaśniałam włosy - ale nie u fryzjerki za 50 zł tylko u konkretnej,wyszkolonej dziewczyny:) Zdrówka i powodzenia :)
  7. Lady S

    Badania hcg progesteron - wyniki

    No to dobre wieści:) zdrówka!
  8. Lady S

    Badania hcg progesteron - wyniki

    Według mnie tak. Przy takiej dużej becie najważniejszy jest obraz USG :) jesteś umówiona na wizytę u gin? Progesteron też jest ok
  9. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    My nasze jedyne dziecko poczęliśmy w Zakopanem 😆
  10. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Powiem Ci ,że moja córka (jak i kilkoro dzieci w rodzinie) siedziały w krzesełku tańszej marki - nóżki tak czy siak wkurzały, tak czy siak trzeba to myć po posiłkach,nie zawsze dziecko chciało w nim siedzieć- także kieruj się tym,żeby Ci pasował a nie,że jakaś babka coś w necie napisała :)...
  11. Lady S

    Test ciążowy

    Powtórz koniecznie jeszcze raz na innym teście ale jeżeli kreska - i to widocznie różowa - wyszła o czasie to myślę, że jesteś w ciąży- ale wiadomo - najpewniejsza będzie beta z krwi ( nie trzeba być na czczo). Powodzenia
  12. Lady S

    Czy to opryszczka

    Ale ten czas leci:)
  13. Lady S

    Test ciążowy z krwi

    Są drogie i często fałszywe kreski pokazują - już lepiej dołożyć do jego ceny 20zl i zrobić betę w laboratorium:) albo po prostu próbować ze zwykłymi testami ciążowymi:) Może spróbuj na zwykłych testach?
  14. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    @Hermeneg żyjesz Kobieto?
  15. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    W ustawieniach telefonu i dostępie tej aplikacji do powiadomień - ja korzystam z przeglądarki a nie z apki ,więc nie dostaje powiadomień prócz dzwoneczka,gdy wejdę na stronę forum.
  16. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    W zeszłym roku prześladowały mnie bociany, 4 listne koniczyny - ale szczęścia mi nie przyniosły (byłam w drugiej cp). Jakiś czas później po pogrzebie 9 letniego synka mojej przyjaciółki,który przegrał z nowotworem (jestem chrzestną dwójki jej dzieci) widziałam pierwszą w roku podwójną tęczę -...
  17. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Moja miała prawie miesiąc,gdy pierwszy raz miała pobranie krwii (z dłoni, mierzyliśmy toksoplazmozę i biliburine (to od żółtaczki poporodowej?)) to musiałam ją trzymać z pielęgniarką a druga jej w tym czasie pobierała. Bardziej ją chyba wkurzało to,że jest trzymana niż samo pobranie bo...
  18. Lady S

    Wczesna ciąża, pomarańczowo/beżowy śluz

    Póki nie jest to żywa krew lub brązowe plamienia to nie ma się co martwić na zapas. Plamienie może się pokazywać w każdym etapie ciąży ale to, co masz aktualnie nie powinno być groźne. Bierzesz progesteron więc i tak nic więcej byś nie mogła zrobić w tak wczesnej ciąży. Może to być jakieś...
  19. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Moja miała takie epizody,że tulić się do mamy tylko po cycu i odbiciu a później sama na łóżku np. a gdy tatko wrócił z pracy to się od niego odkleić nie mogła. Minęły 4 lata - dalej jest córunią tatusia 😆😂 Nie dość ,że jego klon (prócz loczków) to zachowanie na podobne do starego także zaczynam...
  20. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Co Mamasita to Mamasita 🤌🏼
  21. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    I jeszcze jakaś mądrala palnie,że CC to "pójście na łatwiznę" 🙄 Mój tata tak kilkanaście lat temu skomentował swoją szwagierkę (siostrę mojej mamy). Pierwsze dziecko urodziła naturalnie,po 10 latach zaszła w drugą ciążę ( jakieś 2 lata po poronieniu mojej mamy w 4 mc ciąży) to stwierdził ,że...
  22. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Matko kochana... Naprawdę współczuję 🙁 Co za brak kompetencji i wg jakieś empatii
  23. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Ja przy laparo miałam w opisie ,że miałam szwy rozpuszczalne i zwykłe z zaleceniem ściągnięcia ich u pielęgniarki w poz albo u położnej w szpitalu w przeciągu chyba 10 dni od operacji także coś czuję,że u Cb machloje narobili 🙁 @93kora
  24. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Czy ich tam po💩?! Przecież możesz już mieć jakieś zakażenie 😱
  25. Lady S

    Płeć dziecka

    Nic nie widać na tych zdjęciach konkretnego 😵‍💫 niby wyrostek leci w górę ale to może być pępowina. Trzeba po prostu jeszcze poczekać bo według mnie to trochę za szybko na 100% pewność na daną płeć ale lekarzem nie jestem także za bardzo nie pomogłam 🤷🏼‍♀️ Ja miałam przeczucie na synka a mam córkę 😆
  26. Lady S

    Słabe tętno. 6 tydzien

    Skonsultuj się z innym lekarzem,z lepszym sprzętem - może czegoś więcej się dowiesz. Powodzenia
  27. Lady S

    Niskie bhcg

    Hej. No to jest słaby przyrost jak na 4 dni odstępu 🙁 Kolejne badania bety tylko Ci wyjaśnią sytuację. Ja się jeszcze nie spotkałam z dobrym zakończeniem podobnych sytuacji. Przykro mi ale zwiastuje to trochę na ciążę biochemiczną
  28. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Moja córka spała na noc w łóżeczku (nie licząc pierwszych 2 dni po powrocie z porodówki) a za dnia albo w naszym łóżku albo w wózku. Było tak aż nie skończyła 13 mc aż nie zachorowała pierwszy raz na gorączkę. Zasypiała w naszym łóżku a ,gdy mąż ją chciał przełożyć do łóżeczka - wystarczyło,że...
  29. Lady S

    Beta.

    Samopoczucie w ciąży jest różne - będzie dzień ,że się będziesz czuła super a następnego dnia będziesz miała mdłości i senność 🤷🏼‍♀️ To ,że raz się czujesz gorzej a raz lepiej nie świadczy o niczym złym:) teraz liczy się USG ,wizyty u lekarza i ew badania, które Ci zleci. Jeżeli się czegoś...
  30. Lady S

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Hmmm na dwoje babka wróżyła - mi po czasie nigdy się tak na różowo nie wybarwił test (mimo,że wiem ,że po czasie się nie odczytuje). Spróbuj jutro z pierwszego moczu sprawdzić bo mam wrażenie,że to będzie ciąża. Testy facelle mnie jeszcze nigdy nie oszukały
Wróć
Do góry