Ja większość rzeczy kupuje przez net. Na all itp. raz, ze dużo taniej, a dwa ja nie lubie robić zakupów, nie lubie chodzić do galerii itp.
Teraz w marcu będziemy zamawiać "pierdółki" dziecięce, czyli wszelkie aspiratry, cążki, pieluchy tetrowe, smoczki, butelki (na razie kupie jedną małą z tt)...