Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja nie polecam szpitala na żelaznej, zgotowali mi masakryczny stres na kilka tygodni przed porodem.. Jeździłam tam od 37 tygodnia z wysokim ciśnieniem ok. 150/110 a tam położne mierzyły mi ciśnienie 20 sekund i zawsze wychodziło w normie. Jeździłam tam mniej więcej co drugi dzień i zawsze to...
Byłam już w wielu pokojach matki z dzieckiem i niektóre są naprawdę rewelacyjne a inne po prostu straszne. Na początku trochę opierałam się przed publicznym karmieniem piersią, ale w końcu ile można siedzieć w domu? Ostatnio karmiłam normalnie na ławce i nikt nie zwrócił mi uwagi. A tylko by...
Ja też sobie nie wyobrażałam spania w staniku, ale jak zaczęłam karmić to nie było wyboru :/ do tej pory leci ze mnie czasami, ale kupiłam sobie taki stanik jakby sportowy który mnie nie uciska i śpi mi się o niebo lepiej