Hej jestem tu nowa, trochę czytałam wasze posty i wydaje się być tu miło, mam takie nie typowe pytanie tylko nie wiem czy dział odpowiedni ... są tu jakieś samotne mamy ? Jestem w ciąży i zostałam sama, głupio się przyznać ale szukam wsparcia bo ciężko mi prosić o pomoc bliskich czy się im...