Hej jestem tu nowa, trochę czytałam wasze posty i wydaje się być tu miło, mam takie nie typowe pytanie tylko nie wiem czy dział odpowiedni ... są tu jakieś samotne mamy ? Jestem w ciąży i zostałam sama, głupio się przyznać ale szukam wsparcia bo ciężko mi prosić o pomoc bliskich czy się im wyżalić ...
uszka?
Witaj Magdziulek-z nami można rozmawiać o wszystkim nie ma wśród nas mam samotnych tak jak napisala Anisiaj ale zawsze pomagamy sobie jak tylko możemy:-) Karenka ja nie mam pojęcia jak to jest bo sie na tym nie znam