reklama

Nasze sprawy...

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez anisiaj, 8 Kwiecień 2012.

1. anisiaj

anisiaj Fanka BB :)

Forum o naszych sprawach - rodzinnych, zawodowych, domowych, naszych. Po prostu luźne rozmowy, bez tematów mniej lub bardziej ważnych. Taka nasza kawa na odległość ;)

2. gosiulek73

gosiulek73 mama K&K&A

Witaj Anisiaj.Dziękuję...:-)

3. reklama
  4. anisiaj

:)))) Witaj Gosiulku :) Mam nadzieję, że dołączy do nas reszta i jakieś nowe osoby, żebyśmy mogły swobodnie gadać i żeby nikt nam nie powiedział, że na wątku o starankach nie można gadać o niczym więcej ;)

Jak Ci mijają święta?

5. MartaSx

MartaSx mama Oliwierka

Melduję się i ja Dziękuję Anisiaj :-D a gdzie reszta kobietek ?

6. gosiulek73

gosiulek73 mama K&K&A

Anisiaj tak jak pisalam jestem u mamy.Tutaj swiętujemy w miłej atmosferze :)
    A Tobie?
    Pisz,pisz choc ja muszę zmykac.:-)
    Miłego swiętowania

7. Freya1

Freya1 Fanka BB :)

Ja też się melduje i jestem zdecydowanie na tak!!!! :-)

A teraz uciekam poświętować z rodzinką, będę później!!! ;-)

8. anisiaj

Reszta pewnie się opycha, albo leży do góry brzuchem ;)

Ja już wyprawiłam moją rodzinkę, a jutro jedziemy do rodziny M, więc będę dwa dni bez netu ;)

Mam nadzieję, że na forum o wszystkim i o niczym, każda osoba, łącznie z zupełnie nowymi, będzie się dobrze czuła :)

I żeby była jasność- nie chodzi mi o podział, ale o nową energię i po to założyłam temat na takim luźnym forum, żeby nie narzucać tematów rozmowy (mogą być o starankach, mogą być o jedzeniu, zakupach, wszystkim co nas interesuje :))

Ostatnia edycja: 8 Kwiecień 2012
  9. Madi*

Madi* Fanka BB :)

ja tez sie witam i ciesze sie,ze mamy swoje miejsce :-)
    gosiu zostajesz znami czy bedziesz pisala z "gwiazdeczkami" ..pojechaly po tobie rowno..:szok:,az nie mialam ochoty czytac dalej..bo rece opadaly :tak:..a potem glupie tlumaczenie,ze byla pelnia !!!! :szok::szok:
    widac,ze obgadywanie za plecami im lepiej wychodzi,ale jak juz maja spojrzec czlowiekowi w oczy i powiedziec prawde to sie kalecza..a to tylko swiadczy o ich dojrzalosci...
    zostawie to bez komentarza....
    anisia dzieki ;-)..wczoraj pisalas,ze na usg jest inny tc..to noramalne ;-),ja tez mialam inny tc z @ i usg ;-).tazke tym sie nie martw
    cos jeszcze chcialam napisac,ale ..zapomnialam..sorki
    pozdrawiam wszystkie i wszystkiego dobrego zycze

ps.mam nadzieje,ze dobrze nam sie bedzie tytaj pisalo :tak:;-)
    bez falszu,klamu,udawania i slodzenia sobie..;-)

10. reklama
  11. anisiaj

madlen - oj tak, to jest mój duży stres, bo jest aż tydzień różnicy (na usg o tydzień mlodsze). Ale staram się wierzyć, że wszystko jest ok. Dziękuję za pocieszenie :*

gosiulek jest z nami i to jest ważne :) a rozmawiać tutaj możemy o wszystkim, nawet o sąsiadach, którzy uprawiają bardzo głośny sex (bo ja takich mam ;))

Ostatnia edycja: 8 Kwiecień 2012
  12. bobofrutek

bobofrutek Julisiowa mamunia :)

Obecna ! Jestem na tak! Odezwe sie pozniej. Buziaki

Poleć forum