reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Jestem i ja dziękuję za zaproszenie;-)pomysł super anisiaj gratki dla Ciebie kochana :rolleyes: ja dopiero teraz zobaczyłam jakąs wiadomość na priv bo na telefonie nie we wszystko wiem jak wejść i ciężkocoś poszykać. Ale darłam pozyczyłam lepka od teściowej bo dostała na zajączka także mi na rękę bo jak przyjadę to mam neta :happy:

szóstkowa mamo witam:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anisiaj musi byc dobrze.Trzymam kciuki
Madlen nie ma co.Zostawię to bez komentarza.jednak jest mi bardzo przykro.trudno ,to nie mój wybór
Szóstkowa mamo my to się chyba juz spotkałyśmy

Lecę dalej swiętowac
 
szostkowa mama witaj :)

MArtaSx- wogole to ja lubie sluchac o mdlosciach hee czasami mi tez jest ciezko ale wiesz dajecie mi sile !!!!
 
Kurcze wysłałam do Wiolki ale chyba nie doszło :szok:

Wiecie co najgorsze jest to że w telewizji nic nie ma
 
Ostatnia edycja:
A kuku jestem i ja z opóźnieniem:-) Dziękuje bardzo że moge z wami być i nie przeszkadzam wam swoja ciążą:happy: wiecie że za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki i im kibicuje zawsze Szóstkowamamo-witam Do Agi wysłałyście?
 
Anisiaj wysyłała mam nadzieję że doszły
Aga mi też się nic nie chce ale to lenistwo mnie wkurza już bo zimno nie ma gdzie wyjść w tv nic nie ma
 
Kobiety teraz mi powiedzcie dalej wchodze w staramy sie a później na pierwszej stronie nie znalazłam naszego wątku:eek:?ale będą byłe koleżanki zdziwione że odeszłyśmy stamtąd
 
reklama
Do góry