reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odkurzacz i mop 2w1

W mieszkaniu mam dużego i włochatego psa, który gubi sierść niemal całym rokiem. Po narodzinach syna przeraził nas fakt, że jak Mały zacznie raczkować to dosłownie całą tą sierść będzie zbierał na rączkach, brzuchu i nóżkach... A potem wiadomo, do buzi... U nas padł wybór na Phillipsa Speed Pro Aqua. W zestawie mamy nakładkę z turboszczotką do dywanów i wykładzin, nakładkę taką "standardową" do podłóg płaskich, nakładkę do mopowania i do niej po szmatce do paneli i do płytek. Do tego musisz w komplecie dostać stację ładującą. U nas wisi na ścianie w szafie podłączona do prądu. Po każdym odkurzaniu zdjemujesz głowicę i odwieszasz na stacji i niech się ładuje :) zawsze gotowa do użytku. Po naładowaniu do 100% prawie w ogóle się nie rozładowuje jeśli postanowisz ją odłączyć. Przy pracy odkurzacz działa nieprzerwanie do 60-70 min co pozwala dokładnie odkurzyć mieszkanie (u nas ok. 70mkw spokojnie daje rade), dywany i umyć podłogi. Możesz też odkurzać i zarazem myć podłogę jeśli nie masz dywanów. Przy turboszczotce jest światło led, które może zdawać się zbędną atrakcją, ale uwierz, że jak podświetla podłogę to widzisz dosłownie wszystko, każdy pyłek i za głowę się łapiesz ile wcześniej kurzu zostaje pominięte, bo go po prostu nie widzisz. Filtr jest wyjmowany, można swobodnie prać go w pralce, tak samo jak nakładki od mopa, które są przyczepiane na rzep. Możesz regulować wypływ wody z mopa.
Ooooo Pani szkoda ze wcześniej nie znalazłam takiej opinii mogłabym dopłacić i mieć coś jeszcze lepszego 🤣 no to trudno
 
reklama
Ooooo Pani szkoda ze wcześniej nie znalazłam takiej opinii mogłabym dopłacić i mieć coś jeszcze lepszego 🤣 no to trudno
W mieszkaniu mam dużego i włochatego psa, który gubi sierść niemal całym rokiem. Po narodzinach syna przeraził nas fakt, że jak Mały zacznie raczkować to dosłownie całą tą sierść będzie zbierał na rączkach, brzuchu i nóżkach... A potem wiadomo, do buzi... U nas padł wybór na Phillipsa Speed Pro Aqua. W zestawie mamy nakładkę z turboszczotką do dywanów i wykładzin, nakładkę taką "standardową" do podłóg płaskich, nakładkę do mopowania i do niej po szmatce do paneli i do płytek. Do tego musisz w komplecie dostać stację ładującą. U nas wisi na ścianie w szafie podłączona do prądu. Po każdym odkurzaniu zdjemujesz głowicę i odwieszasz na stacji i niech się ładuje :) zawsze gotowa do użytku. Po naładowaniu do 100% prawie w ogóle się nie rozładowuje jeśli postanowisz ją odłączyć. Przy pracy odkurzacz działa nieprzerwanie do 60-70 min co pozwala dokładnie odkurzyć mieszkanie (u nas ok. 70mkw spokojnie daje rade), dywany i umyć podłogi. Możesz też odkurzać i zarazem myć podłogę jeśli nie masz dywanów. Przy turboszczotce jest światło led, które może zdawać się zbędną atrakcją, ale uwierz, że jak podświetla podłogę to widzisz dosłownie wszystko, każdy pyłek i za głowę się łapiesz ile wcześniej kurzu zostaje pominięte, bo go po prostu nie widzisz. Filtr jest wyjmowany, można swobodnie prać go w pralce, tak samo jak nakładki od mopa, które są przyczepiane na rzep. Możesz regulować wypływ wody z mopa.
 
W mieszkaniu mam dużego i włochatego psa, który gubi sierść niemal całym rokiem. Po narodzinach syna przeraził nas fakt, że jak Mały zacznie raczkować to dosłownie całą tą sierść będzie zbierał na rączkach, brzuchu i nóżkach... A potem wiadomo, do buzi... U nas padł wybór na Phillipsa Speed Pro Aqua. W zestawie mamy nakładkę z turboszczotką do dywanów i wykładzin, nakładkę taką "standardową" do podłóg płaskich, nakładkę do mopowania i do niej po szmatce do paneli i do płytek. Do tego musisz w komplecie dostać stację ładującą. U nas wisi na ścianie w szafie podłączona do prądu. Po każdym odkurzaniu zdjemujesz głowicę i odwieszasz na stacji i niech się ładuje :) zawsze gotowa do użytku. Po naładowaniu do 100% prawie w ogóle się nie rozładowuje jeśli postanowisz ją odłączyć. Przy pracy odkurzacz działa nieprzerwanie do 60-70 min co pozwala dokładnie odkurzyć mieszkanie (u nas ok. 70mkw spokojnie daje rade), dywany i umyć podłogi. Możesz też odkurzać i zarazem myć podłogę jeśli nie masz dywanów. Przy turboszczotce jest światło led, które może zdawać się zbędną atrakcją, ale uwierz, że jak podświetla podłogę to widzisz dosłownie wszystko, każdy pyłek i za głowę się łapiesz ile wcześniej kurzu zostaje pominięte, bo go po prostu nie widzisz. Filtr jest wyjmowany, można swobodnie prać go w pralce, tak samo jak nakładki od mopa, które są przyczepiane na rzep. Możesz regulować wypływ wody z mopa.
A jeżeli chodzi o funkcję mycia podłogi, jak się Tobie sprawdza? Obejrzałam filmik na YT. Fajna opcja, że można wypiąć odkurzacz ręczny. I że można odkurzyć bez mycia. Ale jeżeli chodzi o mycie, to na filmiku wyglądało to jak przecieranie podłogi zwyczajnym mopem. Trzeba pewnie użyć trochę siły? Karcher FC7, bo o tym teraz myślę, niestety nie ma plusów, Twojego odkurzacza o których wspomniałam. Natomiast ma 4 pady (rolki myjące), które są wprowadzane w ruch przez silnik. Więc mycie nie wymaga użycia siły. I pewnie jest skuteczniejsze… Czy jesteś zadowolona z mycia? Pozdrawiam!
 
A jeżeli chodzi o funkcję mycia podłogi, jak się Tobie sprawdza? Obejrzałam filmik na YT. Fajna opcja, że można wypiąć odkurzacz ręczny. I że można odkurzyć bez mycia. Ale jeżeli chodzi o mycie, to na filmiku wyglądało to jak przecieranie podłogi zwyczajnym mopem. Trzeba pewnie użyć trochę siły? Karcher FC7, bo o tym teraz myślę, niestety nie ma plusów, Twojego odkurzacza o których wspomniałam. Natomiast ma 4 pady (rolki myjące), które są wprowadzane w ruch przez silnik. Więc mycie nie wymaga użycia siły. I pewnie jest skuteczniejsze… Czy jesteś zadowolona z mycia? Pozdrawiam!
Wkładasz tyle samo siły w mycie co w samo odkurzanie :)
Szmatki nie są typowo płaskie i miękkie. Są rożnej struktury co pozwala na naprawdę dokładne mycie. Jestem bardzo zadowolona i uważam, ze to był najlepszy zakup ever (jestem już po 30tce, wiec takie rzeczy cieszą najbardziej :D )
 
Wkładasz tyle samo siły w mycie co w samo odkurzanie :)
Szmatki nie są typowo płaskie i miękkie. Są rożnej struktury co pozwala na naprawdę dokładne mycie. Jestem bardzo zadowolona i uważam, ze to był najlepszy zakup ever (jestem już po 30tce, wiec takie rzeczy cieszą najbardziej :D )
Ha ha. Ja od tego roku team 30. Nie sądziłam, że to kiedyś powiem. Ale mop 2w1 to aktualnie moje materialne marzenie nr 1. 😂 Aż się mie mogę doczekać śmigania czymś naprawdę dobrym. Muszę pomyśleć. Zagięłaś mnie. 😜
 
Ha ha. Ja od tego roku team 30. Nie sądziłam, że to kiedyś powiem. Ale mop 2w1 to aktualnie moje materialne marzenie nr 1. 😂 Aż się mie mogę doczekać śmigania czymś naprawdę dobrym. Muszę pomyśleć. Zagięłaś mnie. 😜
Kup zasługujesz na to 😂 i od razu weź coś lepszego ja tej pory w mojego byłam zapatrzona jak w obrazek weszłam tu okazało się ze jest coś lepszego 😂 ja tez po 30 stce może to jakiś taki wiek przychodzi 🥳🤪
 
W mieszkaniu mam dużego i włochatego psa, który gubi sierść niemal całym rokiem. Po narodzinach syna przeraził nas fakt, że jak Mały zacznie raczkować to dosłownie całą tą sierść będzie zbierał na rączkach, brzuchu i nóżkach... A potem wiadomo, do buzi... U nas padł wybór na Phillipsa Speed Pro Aqua. W zestawie mamy nakładkę z turboszczotką do dywanów i wykładzin, nakładkę taką "standardową" do podłóg płaskich, nakładkę do mopowania i do niej po szmatce do paneli i do płytek. Do tego musisz w komplecie dostać stację ładującą. U nas wisi na ścianie w szafie podłączona do prądu. Po każdym odkurzaniu zdjemujesz głowicę i odwieszasz na stacji i niech się ładuje :) zawsze gotowa do użytku. Po naładowaniu do 100% prawie w ogóle się nie rozładowuje jeśli postanowisz ją odłączyć. Przy pracy odkurzacz działa nieprzerwanie do 60-70 min co pozwala dokładnie odkurzyć mieszkanie (u nas ok. 70mkw spokojnie daje rade), dywany i umyć podłogi. Możesz też odkurzać i zarazem myć podłogę jeśli nie masz dywanów. Przy turboszczotce jest światło led, które może zdawać się zbędną atrakcją, ale uwierz, że jak podświetla podłogę to widzisz dosłownie wszystko, każdy pyłek i za głowę się łapiesz ile wcześniej kurzu zostaje pominięte, bo go po prostu nie widzisz. Filtr jest wyjmowany, można swobodnie prać go w pralce, tak samo jak nakładki od mopa, które są przyczepiane na rzep. Możesz regulować wypływ wody z mopa
 
Cześć kochana, dziś black friday. Czekałam na niego. 😄 Zdecydowałam się na Philipsa. Czyli Twój model do Philips 5000 nie 8000? Różnica cenowa jest ogromna. Właściwie dwukrotna.
 
Ja mam Bisela i powiem tak. On jest super do codziennego sprzątania ALE nie nadaje się do małego mieszkania w którym jest dużo progów mebli itp. Na dużą i płaska powierzchnie- rewelacja. Minusem jest konieczność mycia elementów w zasadzie po każdym odkurzaniu/mopowaniu, mimi wszystko wolę to niż zwykły odkurzacz i wiadro z mopem.
 
reklama
Cześć kochana, dziś black friday. Czekałam na niego. 😄 Zdecydowałam się na Philipsa. Czyli Twój model do Philips 5000 nie 8000? Różnica cenowa jest ogromna. Właściwie dwukrotna.
Zgadza się, 5000. Pomiędzy 5000 a 8000 zasadnicza różnica to moc "ciągnięcia" :) Ten 5000 jest trochę słabszy, jak dla mnie nieodczuwalnie. Sąsiedzi mają 8000, wypróbowałam, porównałam i serio wielkiej różnicy nie ma. Nie daj się zwieść informacjom, że czas pracy baterii w modelu 8000 jest dłuższy... Nie jest :)
 
Do góry