reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odkurzacz i mop 2w1

Zgadza się, 5000. Pomiędzy 5000 a 8000 zasadnicza różnica to moc "ciągnięcia" :) Ten 5000 jest trochę słabszy, jak dla mnie nieodczuwalnie. Sąsiedzi mają 8000, wypróbowałam, porównałam i serio wielkiej różnicy nie ma. Nie daj się zwieść informacjomj, że czas pracy baterii w modelu 8000 jest dłuższy... Nie jest :)
Zgadza się, 5000. Pomiędzy 5000 a 8000 zasadnicza różnica to moc "ciągnięcia" :) Ten 5000 jest trochę słabszy, jak dla mnie nieodczuwalnie. Sąsiedzi mają 8000, wypróbowałam, porównałam i serio wielkiej różnicy nie ma. Nie daj się zwieść informacjom, że czas pracy baterii w modelu 8000 jest dłuższy... Nie jest :)
Zgadza się, 5000. Pomiędzy 5000 a 8000 zasadnicza różnica to moc "ciągnięcia" :) Ten 5000 jest trochę słabszy, jak dla mnie nieodczuwalnie. Sąsiedzi mają 8000, wypróbowałam, porównałam i serio wielkiej różnicy nie ma. Nie daj się zwieść informacjom, że czas pracy baterii w modelu 8000 jest dłuższy... Nie jest :)
Dopiero teraz odczytałam Twoją wiadomość. Kupiłam 5000. Stwierdziłam, że w naszym przypadku nie warto dopłacać 1 tys. za to, że odkurzacz ewentualnie popracuje trochę dłużej plus jakieś tam drobnostki… Jest rewelacyjny!!! Jak się cieszę, że w akcie desperacji nie wzięłam Karchera czy innego Hizero. W życiu tak czystych podłóg nie miałam. Sprawdza się niesamowicie. Przy dzieciach marzenie. Dziękuję Ci! 😄😄😊I ta satysfakcja, że miałam rację, bo mąż mówił, że to nie ma prawa działać (mycie). 😂 Bezcenne.
 
reklama
Dopiero teraz odczytałam Twoją wiadomość. Kupiłam 5000. Stwierdziłam, że w naszym przypadku nie warto dopłacać 1 tys. za to, że odkurzacz ewentualnie popracuje trochę dłużej plus jakieś tam drobnostki… Jest rewelacyjny!!! Jak się cieszę, że w akcie desperacji nie wzięłam Karchera czy innego Hizero. W życiu tak czystych podłóg nie miałam. Sprawdza się niesamowicie. Przy dzieciach marzenie. Dziękuję Ci! 😄😄😊I ta satysfakcja, że miałam rację, bo mąż mówił, że to nie ma prawa działać (mycie). 😂 Bezcenne.
Miód na moje uszy :D
 
Dziewczyny, potrzebuję opinii od osób użytkujących. Może nie jest to najodpowiedniejsze forum do tego typu tematów. A może jest. 😃 Nie korzystam z innego, wybaczcie. 😜Jak wiadomo przy dzieciach turbo częste mycie podłogi to standard. W skrócie, jestem zdecydowana na zakup pionowego odkurzacza i mopa 2w1. Mam po dziury w nosie wielkiego, ciężkiego Electroluxa z kablem. Biegania z mopem tuż za odkurzaczem.
A temat ciężki. Takie pionowe odkurzacze z funkcją mycia podłogi, do najtańszych nie należą. Chciałbym uniknąć wtopy.

Zastanawiam się nad Hizero Bionic Mop 4in1
Wydawał mi się ekstra! Instagramy chwalą. Ale w którymś internetowym sklepie z AGD znalazłam negatywne opinie.
Że awaryjny, problemy z naprawą, wałek śmierdzi. A wydawał mi się taki cudowny.
Filmiki na YT jak surowe jajko razem ze skorupką zgarnia. A później sam się czyści w stacji dokującej.

Czytałam również o Karcher FC7 Premium Home Line.
Ten odkurzacz jest tańszy. Rolki można prać.
Być może obiecane efekty pracy nie są aż tak spektakularne, ale może jest to większy pewniak… Mniej awaryjny. Wymagający mniejszych inwestycji po zakupie…
Wypowiedzcie się proszę.

Mamy 2w1 Viomi - moim zdaniem opcja mopowania sprawdza się bardzo średnio ogólnie nie polecam. Polecam za to z całego serca mopy parowe - przy dzieciach sprawdzają sie fantastycznie, bo zabiają zarazki, a powierzchnia szybko wysycha, nie jak w mopie tradycyjnym. Sama opcja odkurzania jest świetna :)
 
Do góry