reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek 2w1 do 2500zl

Drogie Panie, każdy ma jakiś swoje przekonania, swoje podejście do życia. Ja dziękuję bardzo za rade, ale nie 😉
Nie odbierzecie tego źle, ale chciałem przypomnieć na jakich wózkach my się wychowaliśmy i mamy się całkiem dobrze więc nie popadajmy w paranoję bo wygoda dla rodzica czy dziecka jest o niebo lepsza 😉
Ja już na chwilę obecną wiem, że muszę wybrać z tych wózków, które będę sam miał możliwość na żywo obejrzeć że względu na różnorodność opinii 😉
Co do tego jak będzie wózek używany itd. no życie pokaże, w najbliższych okolicach jakiś parków czy leśnych ścieżek za bardzo nie mam, wypadów do miasta będzie pewnie trochę, ale nie potrzebuje konkretnie miejskiego wózka. Czyli reasumując będę szukał czegoś pośredniego co będzie odpowiadało zarówno mi i partnerce😉
Dziękuję bardzo za propozycje. Zapewne jak w przyszłym roku zakupimy wózek to zdam relację 😉
 
reklama
Drogie Panie, każdy ma jakiś swoje przekonania, swoje podejście do życia. Ja dziękuję bardzo za rade, ale nie 😉
Nie odbierzecie tego źle, ale chciałem przypomnieć na jakich wózkach my się wychowaliśmy i mamy się całkiem dobrze więc nie popadajmy w paranoję bo wygoda dla rodzica czy dziecka jest o niebo lepsza 😉
Ja już na chwilę obecną wiem, że muszę wybrać z tych wózków, które będę sam miał możliwość na żywo obejrzeć że względu na różnorodność opinii 😉
Co do tego jak będzie wózek używany itd. no życie pokaże, w najbliższych okolicach jakiś parków czy leśnych ścieżek za bardzo nie mam, wypadów do miasta będzie pewnie trochę, ale nie potrzebuje konkretnie miejskiego wózka. Czyli reasumując będę szukał czegoś pośredniego co będzie odpowiadało zarówno mi i partnerce😉
Dziękuję bardzo za propozycje. Zapewne jak w przyszłym roku zakupimy wózek to zdam relację 😉

Najbardziej rozsądne, bo jednak opinia opinią, ale nie ma to jak "dotknąć " w sklepie. Życzę Wam najlepszego wyboru, obyście byli zadowoleni. Daj znać, być może przyda się komuś. Pozdrawiam :))
 
Mają tyle do tematu że ktoś tutaj wspomniał o tym, że lepiej kupić używaną gondolę, a później zainwestować w super mega turbo wypasioną spacerówkę bo te 2w1 to lipa. Więc ja uważam, że lipa była własne 30lat temu, a teraz nie będę popadał w paranoję i szukał czegoś podobno super wypasionego bo i tak w trakcie użytkowania się okaże jaka jest rzeczywistość...no chyba, że w tych nowych wypasionych spacerowkach jest jakaś opcja wymiana pieluchy to się przekonam.
 
Mają tyle do tematu że ktoś tutaj wspomniał o tym, że lepiej kupić używaną gondolę, a później zainwestować w super mega turbo wypasioną spacerówkę bo te 2w1 to lipa. Więc ja uważam, że lipa była własne 30lat temu, a teraz nie będę popadał w paranoję i szukał czegoś podobno super wypasionego bo i tak w trakcie użytkowania się okaże jaka jest rzeczywistość...no chyba, że w tych nowych wypasionych spacerowkach jest jakaś opcja wymiana pieluchy to się przekonam.


Czy taka lipa? Ja mam nieco odmienne zdanie, ale to MOJE zdanie. :) a propozycję nie były takie złe, gondole naprawdę krotko sie używa.
 
Mają tyle do tematu że ktoś tutaj wspomniał o tym, że lepiej kupić używaną gondolę, a później zainwestować w super mega turbo wypasioną spacerówkę bo te 2w1 to lipa. Więc ja uważam, że lipa była własne 30lat temu, a teraz nie będę popadał w paranoję i szukał czegoś podobno super wypasionego bo i tak w trakcie użytkowania się okaże jaka jest rzeczywistość...no chyba, że w tych nowych wypasionych spacerowkach jest jakaś opcja wymiana pieluchy to się przekonam
Luzik, zobaczysz jak sam będziesz szukał potem spacerówki solo :D

Generalnie chodziło mi o to, że mozna dorwać uzywany wozek w świetnym stanie. Głównie dlatego, że gondole używa się krótko.

A potem przy spacerówce możesz poszalec, bo już wiesz, jakie opcje są Ci potrzebne. Uzywam dwóch wozków 2w1 i każdy z nich ma plusy i minusy. Po uzywaniu ich wiem, co jest dla mnie ważne (dla Ciebie może być coś innego) i tego będę szukać w spacerówce solo.
 
Czyli reasumując nie tylko Twojej zdanie jest słuszne bo nie każdy ma takie podejście jak Ty.
Nie jeden postąpił tak jak zrobię to ja i też jest zadowolony więc proszę mimo wszystko nie wciskaj nadal że Twoja racja jest bardziej słuszna skoro każdy musi to ocenić indywidualnie co komu 8nd9 czego się przyda
 
reklama
Czyli reasumując nie tylko Twojej zdanie jest słuszne bo nie każdy ma takie podejście jak Ty.
Nie jeden postąpił tak jak zrobię to ja i też jest zadowolony więc proszę mimo wszystko nie wciskaj nadal że Twoja racja jest bardziej słuszna skoro każdy musi to ocenić indywidualnie co komu 8nd9 czego się przyda
Nic Ci nie wciskam 🤷‍♀️ zwyczajnie nie lubię jak ktos wykorzystuje mój post do tego, zeby sobie zrobic nadinterpretację.
 
Do góry