reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek dziecięcy

Dołączył(a)
13 Lipiec 2023
Postów
3
Dzień dobry!
Szukam wózka 2 w 1.
Proszę o pomoc w wyborze)
Ważne dla mnie:
1. duża gondola (około 80 cm) i szeroka. Która dobrze chroni przed wiatrem, będzie potrzebna zimą.
2. Niezbyt duża waga, do 13-14kg w wersji spacerowej.
3. Możliwość zamontowania fotelika Cloud T i-Size lub Cybex Cloud Z i-Size . I pomoc w doborze adapterów.
4. Cena do 4000 zł, ale lepiej mniej)
 
reklama
Pojedź do sklepu z wózkami i sobie je obejrzyj. Tam Ci doradzą w sprawie adapterów 🤷‍♀️
Zobacz jak Ci się prowadzi - bo nawet tutaj Twój i męża wzrost ma znaczenie 🤷‍♀️
Nie ma wózka idealnego dla wszystkich 🤷‍♀️
 
Pojedź do sklepu z wózkami i sobie je obejrzyj. Tam Ci doradzą w sprawie adapterów 🤷‍♀️
Zobacz jak Ci się prowadzi - bo nawet tutaj Twój i męża wzrost ma znaczenie 🤷‍♀️
Nie ma wózka idealnego dla wszystkich 🤷‍♀️
Tak, dobry pomysł) Już to zrobiłam. W naszym mieście mamy mały wybór wózków dziecięcych w sklepach stacjonarnych. A konsultant nie był zbyt dobry, mówił mi z moimi prośbami o wentylację i moskitiery.
 
My kupiliśmy Cybex Balios S Lux 2023 r., będziemy używać od września. Składana gondola, 78 cm, dobre amortyzatory, dobra wentylacja pod materacem (jest z włókna dostosowującego się do warunków atmosferycznych). Spacerówka składana jedną ręką, do małych rozmiarów, nie trzeba ściągać kół. Całość waży około 11 kg. Cena w sklepie 3600 zł, ale poprosiliśmy o rabat i finalnie zapłaciliśmy 3200 zł. Ja mam 160 cm, mąż 190 cm, przymierzaliśmy się kilka razy i obojgu jest nam wygodnie prowadzić.
 
My kupiliśmy Cybex Balios S Lux 2023 r., będziemy używać od września. Składana gondola, 78 cm, dobre amortyzatory, dobra wentylacja pod materacem (jest z włókna dostosowującego się do warunków atmosferycznych). Spacerówka składana jedną ręką, do małych rozmiarów, nie trzeba ściągać kół. Całość waży około 11 kg. Cena w sklepie 3600 zł, ale poprosiliśmy o rabat i finalnie zapłaciliśmy 3200 zł. Ja mam 160 cm, mąż 190 cm, przymierzaliśmy się kilka razy i obojgu jest nam wygodnie prowadzić.
Dzięki za odpowiedź:)
Też rozważam tę opcję. Tylko widziałam, że w wersji 2023 długość materaca w gondoli to 75 cm, wydaje się za mała.
A gdzie go kupiłeś ze zniżką?
 
Hexpol, sklep mają w Warszawie i Sulejówku. Byłam w Tosi i tam też mogłam liczyć na taką samą zniżkę, ale tylko na czarny i szary kolor. Warto pytać o rabaty, gdziekolwiek byś nie poszła. Gondola wewnątrz ma 78x30 cm, tak podają w specyfikacji
 
reklama
Zobacz na vennici tintum upline, gondola 78 cm. Jest lekki, jeden z najlżejszych z tego co kojarzę. Na internecie kosztuje 4 tys ale dostaliśmy rabat stacjonarnie w bobowozkach i wiem ze oni zawsze dają kilka stówek mniej niż na wystawie wiec warto się przejechać nawet jak masz gdzieś dalej 😀 adaptery na wysokość, ja mam 165 a mąż 190 ale szczerze nie wiem czy nam się przydadzą bo mąż jednak mówi ze bez adapterów tez spoko z wysokością do niego 😀adaptery również do fotelika, ale na Vinted albo olx są do kupienia za polowe cenę, ja żałuje ze kupiłam nowe bo komplet 150 zł x 2.
 
reklama
Do góry