Patili, jej ja raczej nie bede taka odwazna, jezeli sie nie obroci. Boje sie komplikacji, a nie mam tu zaufanego lekarza, bo moja lekarka juz od 2 miesiecy na zwolnieniu i chodze do zastepczego :-( Poza tym to moj pierwszy porod i naprawde nie wiem czego sie spodziewac :szok:
Cwiczyc juz...