Cześć :) jestem z forum listopadówek 2014 :) Mam do Was dziewczyny pytanie, czy te z Was, które chodzą na nfz miałyście płatne badanie na toksoplazmozę, cytomegalię, różyczkę? Bo byłam dzisiaj u lekarki i ona mi powiedziała, że te badania są we własnym zakresie i są płatne. Sama nie wiem już co...