Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja miałam poród wywolywany 5 dni przed terminem i normalnie miałam się zgłosić do szpitala dzień przed wywołaniem. Niestety przez spadki cukru musiałam się położyć do szpitala jeszcze tydzień wcześniej.
U mnie z dnia na dzień przestały i dostałam lekkiego krwawienia i byłam pewna że poronilam bo byłam już po dwóch poronieniach a tu mile zaskoczenie i synek ma teraz 4 miesiące. [emoji6] Trzymam kciuki [emoji110]
Ja w 16 tc miałam lekkie krwawienie, ale nie znaleźli przyczyny i z dzieckiem wszystko ok. Teraz ma prawie 4 miesiące. [emoji6]. Trzymam kciuki żeby wszystko u Ciebie skończyło się pomyślnie! [emoji110]
U mnie też tak jest zaprasza męża później dopiero [emoji6]. W pierwszej ciąży jak prowadziłam u innego lekarza to wchodzilismy razem ale tam miał wydzielone osobne miejsce z swoim TV i tam wszystko oglądał. [emoji6]
Ja też nie mam wyznaczonego terminu bo mój ginekolog robi to na wizycie i pewnie poinformuje mnie 16.01 kiedy właśnie mam przyjść na połówkowe [emoji6].
Co do smoczka ja byłam bardzo przeciwna i długo się opierałam, ale mały miał dużą potrzebę ssania i w końcu się zdecydowałam i bardzo się cieszę bo ułatwiło mi to życie. Odstawienie smoka było jakoś po roku jak widziałam że zaczyna bez powodu z niego korzystać i przesadzać to porostu odcielam...
Ja z pierwszym dzieckiem planowałam właśnie czerwiec/lipiec i się udało z czerwcem, a teraz już nic nie planowałam i termin porodu mam taki jak z pierwszym synkiem więc widoczne pisany mi ten miesiąc. [emoji6] Bardzo sobie chwalę poród w czerwcu bo łatwiej było przetrwać ciąże bez takich upałów...
U Nas przedszkole zamknięte też w lipcu. Z jednej strony to masakra, a z drugiej może to i lepiej bo synek od początku spędzi więcej czasu z braciszkiem i się jakoś oswoi z tą sytuacją bo aktualnie zachwycony nie jest.... chociaż i tak jest troszkę lepiej niż jak się dowiedział.
Dokładnie tak jest. Ja bardzo chciałam różnice wieku między dziećmi 3 lata, a oczywiście plany poszły... mam nadzieję że teraz już wszystko będzie ok i te 4 lata różnicy też mnie cieszą [emoji6]
Wierzę.... mnie to dopadło przed ciąża i brałam lekki chociaż tak niechętnie bo miałam wtedy przeczucie że się udało i miałam rację. Musisz pójść do lekarza bo raczej samo nie przejdzie... ja to przeciagalam bo jednego dnia było trochę lepiej a później wracało i bolało jeszcze bardziej.... [emoji53]
Super, ale zazdroszczę śniegu. [emoji3587]
Ja czekam niecierpliwie na Nasz wyjazd na ferie i mam nadzieję że pogoda dopisze i synek pojeździ na sankach. [emoji6]
Ja miałam kiedyś coś podobnego tylko że zapalenie nerwu łopatkowego i domowe sposoby nie pomogły tylko leki przeciwbólowe i rozkurczowe przypisane przez lekarza. W ciąży gorsza sprawa.... jak nie przejdzie to musisz się do niego wybrać i coś Ci doradzi.