Skoro po odstawieniu sterydu wraca, to może warto zastanowić się nad przyczyną? U nas problemem okazało się jedzenie, które było konserwowane witaminą C, taką sztuczną. Były kąpiele w oillatum, był prysznic zamiast wanny, maści na sterydach, czyli wszystko co "potrzeba"... a problem nie znikał...