Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Musisz zwiększać u mnie za każdym razem zaczyna działać od 8-10j. Wcześniej bez zmian. Powinnaś biorąc insulinę nocną powinnaś mieć cukier w granicach 75-85.
Tak jeśli mam cukrzycę na insulinie i nie urodzę w 38 to w 39+0 mam się zgłosić na wywołanie.
Miałam przetaczaną krew więc no ;). Może też dlatego teraz znoszę gorzej ciążę.
Ok. Trzeba spisać niki do wątku prywatnego to wyślę do anislu wiadomość
Mi odeszły wody. Gdyby nie to że mąż kazał mi szybko jechać do szpitala;D w rezultacie byliśmy po prawie 3h od odejścia to byłoby spoko bo od 5 do 13 leżałam przypięta do ktg. Od 8 oxy pierwszy raz chciałam leki o 12 przed 13 dali paracetamol bo na znieczulenie za późno ;). Potem pozwolili iść...
Dlatego tyle różnych "zabawek/badziewia" produkują by każda z nas znalazła coś dla siebie :). Córka spała z nami w łóżku, karmiłam cycem i dzięki monitorze czułam się bezpieczniej.
Spokój sumienia ;). Ograniczam kupowanie "badziewia" do minimum ale to było dla mnie ważne. Teraz muszę tylko zobaczyć jak się kalibruje do ustawień fabrycznych dla młodego. Bujaczek dostaliśmy na prezent, a tak to pozytywka/karuzela z projektorem też polecam młoda lubiła oglądać i słuchać do...