• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Zabka86
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Hej dziewczyny ja dzis bylam na usg. Zarodek jest ale jeszcze nie bije serduszko a jest 6+3 . Na razie wszystko dobrze u mnie sie rozwija lekarz mowil . Wiec jestem spokojna
  2. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    6t+2dni. Jutro usg. Wczesniej byl sam pecherzyk ciazowy
  3. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Niestety ja tez mialam wymioty do konca kilka razy dzoennie i to w 3 ciazach u dziewczynek i chlopca.
  4. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Hej ja mialam 200% i jest wszystko dobrze bez mlamien i bolow brzucha i bez nudnosci zaczelam 6 tc
  5. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Czesc to tak jak ja:-) jestem w 4 ciazy mam 2 corki i synka. (2009, 2012 i 2015)
  6. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Czesc dzoewczyny. Mi beta wzrosla o 200% narazie nie mam objawow ciazy. Dobrze sie czuje. Wizyta jitro a 20.05 usg. Trzymam kciuki za was aby plamienia sie skonczyly. U mnie nie bylo
  7. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    133
  8. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Dzieci w szkole i w przedszkolu a ja w domu sama. 10 l corka sama sprzata w swoim pokoju codziennie .nawet zmywa podloge. Moja 4 latka tez lozko swoje scieli tzn. Posciel w kostke sklada i kladzie na lozko. Ja od poczatku ucze dzieci pozadku i sa przyzwyczajone. Ja tez tak bylam wychowana a...
  9. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    :( pielegniarka nie powinna wogole mowic o diagnozie czy przypuszczeniach a szczegolnie o zlych. Trzymam kciuki za dobre wiesci od lekarza
  10. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Czesc dziewczyny przykro czytac ze macie obawy i stres przed wizyta u gina i plamienia. Jednak stres to nie jest dobry dla ciazy. Ja mam 33 lata za 2 miesiace. To moja 4 ciaza. ( mam 10 l corke 7 l synka i prawie 4 l corke). W wakacje przeprowadzamy sie na wiekszy metraz. Nie pracuje. Jestem z...
  11. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Witamy cie :-) :)
  12. Zabka86

    zabieg na polipy ..a ciąża

    Ja mam polip 10 mm i jestem w 5 tc. Lekarz mowil ze w malym syopniu przyczyniaja sie do poronien. Trzeba obserwowac je
  13. Zabka86

    Beta HCG jaka wartosc w 5 tc

    Dzieki . Mi po 50h beta wzrosla o 180%
  14. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

  15. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

  16. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Czesc dziewczyny wczoraj wieczorem odebralam 2 wynik bhcg. Przyrost o 180% (dokladnie 50h uplynelo moedzy pierwszym a drugim pobraniem krwi) . Jak na poczatek 6 tc mam tylko 331 (wczesniej bylo 133). Wczoraj na usg to lekarz noe widzial zarodka. Mowil ze za wczesnie . A ostatnia@ mialam 5...
  17. Zabka86

    Beta hcg w 5 tc

    Ostatnia@ 5 kwietnia termin 9 styczen beta 113 w 33dniu ciazy.czy to nie za malo?
  18. Zabka86

    Beta HCG jaka wartosc w 5 tc

    Czesc jaka jest wartosc bhcg w 5 tc u mnie 113 czy nie za niska? Chcialabym porownac
  19. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Dodam ze nie mam rzadnych objawow ciazy oprocz braku@
  20. Zabka86

    Styczniowe mamy 2020

    Czesc. Wczoraj sie dowiedzialamz testu ze jestem w ciazy. Lekarz badal mnie (bez usg)i mowil ze prawdopodobnie jestem. O 17 beta byla 113 czy to noe za malo jak na termin 9 stycznia?
Wróć
Do góry