Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam mam 24 DC cykle 30 dniowe mam bóle podbrzusza ale nie okresowe i temperature 37.4 czy jest szansa że dochodzi do zagnieżdżenia się jajeczka ? Tak się składa że jutro mam wizytę u ginekologa czy będzie on w stanie 25dc określić zy jestem w ciąży lub wykluczyć ja ?
Lekarz dzisiaj powiedział że to bardzo wczesna ciąża jak ok będzie to dał mi skierowanie na badania za 2 tyg i USG zrobi bo teraz nic widać nie będzie ale mu to wygląda na ciążę biochemiczna. Miałam nadzieję poprostu że ktoś miał podobnir
Lekarz dzisiaj powiedział że to bardzo wczesna ciąża jak ok będzie to dał mi skierowanie na badania za 2 tyg i USG zrobi bo teraz nic widać nie będzie ale mu to wygląda na ciążę biochemiczna