• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Lola.
  • Sortuj według data
  1. Lola.

    Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

    Ja nie polecam szpitala na żelaznej, zgotowali mi masakryczny stres na kilka tygodni przed porodem.. Jeździłam tam od 37 tygodnia z wysokim ciśnieniem ok. 150/110 a tam położne mierzyły mi ciśnienie 20 sekund i zawsze wychodziło w normie. Jeździłam tam mniej więcej co drugi dzień i zawsze to...
  2. Lola.

    karmienie piersią w miejscach publicznych

    Byłam już w wielu pokojach matki z dzieckiem i niektóre są naprawdę rewelacyjne a inne po prostu straszne. Na początku trochę opierałam się przed publicznym karmieniem piersią, ale w końcu ile można siedzieć w domu? Ostatnio karmiłam normalnie na ławce i nikt nie zwrócił mi uwagi. A tylko by...
  3. Lola.

    W staniku czy bez?

    Ja też sobie nie wyobrażałam spania w staniku, ale jak zaczęłam karmić to nie było wyboru :/ do tej pory leci ze mnie czasami, ale kupiłam sobie taki stanik jakby sportowy który mnie nie uciska i śpi mi się o niebo lepiej
  4. Lola.

    Seks po porodzie

    Ja byłam 4 tygodnie po cc u gina i powiedziała że mogę już wspolżyć.
Wróć
Do góry