• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    ja dopiero w sumie 15 tydzień, i narazie to takie uczucie jak na okres, tylko z jednej strony- podobno to więzadła, niby nie jest to bol a takie to drażniące. A jeśli chodzi o ruchy to mogę jedynie powiedzieć o siostrze, która też teraz jest w ciazy z łożyskiem na przedniej scianie to pierwsze...
  2. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    podobno za 6 tygodni dopiero badania a jak wyjdzie rumien lub pojawi się jakaś inna niepokojącą dolegliwości to odrazu do lekarza iść
  3. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    zaswedziala mnie ręką w pracy, na szczęście w widocznym miejscu, koło łokcia i zobaczyłam że coś czarnego siedzi mam nadzieje, ze nic z tego nie wyjdzie ✊️
  4. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    chętna 😉
  5. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    czy, któraś z Was miala kleszcza w ciąży? Właśnie wróciłam z przychodni bo chyba w drodze do pracy gdzieś zleciał na mnie i zdążył się lekko wbić ale i tak jakoś się obawiam.. w przychodni kazali poczekać z 5 dni i jak coś się będzie działo to do ginekologa po antybiotyk
  6. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    w takim razie ja też poprosiłabym o dodanie 😉
  7. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Cześć dziewczyny, początkowo miałam być 31 marzec, później 3 kwietnia ale jednak znowu 21 marzec 😂 czy mogę jeszcze tu wrócić? Widzę, że zakładacie wątek prywatny, więc może jest już za późno? Pozdrawiam 😉
  8. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    Hej dziewczyny, zastanaiwalyscie sie juz nad badaniami prenatalnymi ? Robić, nie robić? Jestem w totalnej kropce. Im więcej myślę tym bardziej nie wiem dlatego chętnie poczytam jakie jest Wasze zdanie na ten temat 😉
  9. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    W marcu mialam normalnie okres i dwa dni później znowu pojawiło się plamienie lekkie, coś mnie tknęło i zrobiłam test ciazowy i wyszedl pozytywny, nie wiem czemu skoro chwile wcześniej był okres i po paru dniach poszłam do ginekologa, który uznał ze mam dwa torbiele duże, zapytałam Ci z testem...
  10. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    W moim przypadku po laparoskopii 3 miesiące, to wszystko było 28 marca tego roku więc dosyć niedawno a teraz jestem w 7 tygodniu 😉
  11. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    Kochana trzymam kciuki, żeby nie było tak jak podejrzewa lekarz! 🤗 sama jestem po ciąży pozamacicznej, chociaż U mnie trzeba było niestety usunąć jajowód 🥲 trzymaj się i bądź dobrej myśl❤️
  12. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    Hej dziewczyny! 😉 miałam być marcową ale wychodzi początek kwietnia jednak 😀 jak narazie 6+6 i wszystko jest okej jak narazie 😉 pozdrawiam Wa wszystkie! ❤️
  13. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Hej dziewczyny ❤ życzę wszystkim miłego dnia! 😉 a przy okazji chciałabym się pochwalić bo mialam wczoraj pierwsze usg, iii co prawda jest tylko ale i aż pęcherzyk z ciałkiem żółtym a za 2 tygodnie powinno zacząć bić serduszko 🙉 u mnie 5+5 na tę chwile 😉 ale to są emocje nie do opisania 🙉
  14. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Dziewczyny, czy któraś z Was przyjmuje choline ? 😉
  15. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Mam nadzieję, że będzie tak jak czytałaś! 😉 i trzymam kciuki! 😉
  16. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Cześć dziewczyny! Dołączę do was jak pozwolicie 😀 Tetmin 31 marca, jeszcze się załapałam 😀 w końcu się udało, nawet nie spodziewałam sie ze tu dołączę tak szybko 🙊 jestem 3 msc po ciąży pozamacicznej, więc gdzieś z tyłu głowy mam obawy ale mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak powinno i...
  17. sylwiaks94

    Staraczki 2022

    Trzymam kciuki by wyszło inaczej niż podejrzewasz❤
  18. sylwiaks94

    Staraczki 2022

    U mnie, jak dobrze pójdzie to pokój otwiera się 5 maja 😂 2 miesiące był zamknięty na 10 spustów więc zaczynam się bać 😂
  19. sylwiaks94

    Staraczki 2022

    Hej dziewczyny, Sylwia, 27 lat, jestem tutaj nowa i mam nadzieję, że mnie przygarnięcie 😉 Jestem po CP (i niestety wycięcie jajowodu), staramy się z chłopakiem dopiero pol roku (chociaż dla mnie aż pół roku). Pozdrawiam! 😉
  20. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Dziękuję wszystkim serdecznie ❤ mój chłopak zabrał mnie do szpitala, w którym pracuje na szczęście i odrazu w nocy zrobili wszystkie badania i lekarz mówił, że jest już dużo płynu w brzuchu, powiększony jajnik i ogólnie ciaza za chwilę może pęknąć także trafiłam dosłownie w ostatniej chwili...
  21. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Chyba się nie dodała odpowiedz bo pisałam w poniedziałek, a więc beta z soboty 12tys, Poniedziałek 16 tys i okazało się że ciaza pozamaciczna, jestem już po operacji wycięcia jajowodu, dochodzę do siebie powolutku 😉
  22. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Teoretycznie jest to polecany lekarz, ginekolog-położnik ale najwidoczniej tylko teoretycznie 😅
  23. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Przed wizytą nie udało mi się pójść na betę ale na jutro jestem zapisana mimo, że ginekolog nic takiego nie zalecił.. Mój chłopak pracuje w szpitalu w innej miejscowości i pokazal usg i całe rozpoznanie oraz opisal całą sytuacje innemu ginekologowi i tylko się zaśmiał na tekst z rosnąca beta...
  24. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Niestety okazało się, że mam torbiele i nic więcej, a test wyszedł pozytywny ponieważ przez okresem wzrasta poziom hcg 🥲
  25. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Dziękuję dziewczyny za każdą odpowiedź i dzisiaj dam znać jeśli coś się wyjaśni 🥰 nie nastawiam się mocno ale mam malutka nadzieję, a co będzie to będzie 🙂 miłego dnia wszystkim ❤
  26. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Dokładnie, dołączam zdjecie z porannego moczu
  27. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Teraz już nie nie boli, ale jak zaczęło się krwawienie to był bol brzucha
  28. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Eh i to jest właśnie niesprawiedliwosc 🥲 ściskam 🤗
  29. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    Oby tak było ✊️
  30. sylwiaks94

    Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

    U mnie niby to 4 cykl starań jak narazie ale wydaje mi się, że to trwa już lata 😂
Wróć
Do góry