• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. D

    Hcg beta

    I tak wam dziękuję bo trochę mnie uspokoiłyście, no nic najwyżej ginekolog I luteina jezcze przy okazji usg mi zrobi
  2. D

    Hcg beta

    Sama nie wiem , wiem że setki tutaj taki wiadomości i zawsze jest ze jest wiarygodna wiarygodna , ale coś mam dziwne odczucia, specilanie też ta bete zrobiłam w takim czasie 40 dni żeby w miarę dała wynik wiarygodny bo to ponad miesiac ..., ale sama nie wiem chyba ogłupieje
  3. D

    Hcg beta

    Owulacja nie była monitorowana a kalendarzyk to słaba metoda bo wiadomo różnie to bywa ... , okres co 26 -29zazwyczaj
  4. D

    Hcg beta

    A jesli nie dostanę teraz okresu to muszę powtarzac bete ? Czy nie muszę się obawiać już, bo ten dwudniowy okres był dość dziwny a teraz nie wiem czy dostanę kolejny
  5. D

    Hcg beta

    Tak już będziemy wiedzieć
  6. D

    Hcg beta

    A kiedy mogę mieć pewność że nie będzie ciazy na 100 procent ? Głupio to brzmi , bo wiadomo trzeba było się zabezpieczyć, ale czy np jak zrobię po 50 dniach to już mogę być w 100 procentach pewna czy to 40 dni jest już na tyle pewne ze ciaze moge wykluczyc w 100 procentach ?
  7. D

    Hcg beta

    No niestety jakoś tak wyszło , ale pełna odpowiedzialność za to co będzie jest , ale wolelibyśmy teraz jeszcze nie być rodzicami , więc nie wiem sama czy bete powatarzac czy co robić
  8. D

    Hcg beta

    Jeszcze nie
  9. D

    Hcg beta

    A jest sens zobaczyc np za tydzień czy jest przyrost ? Czy raczej to 40 dni to pewny wyznacznik ?
  10. D

    Hcg beta

    A wczoraj 43 dni test zwykły sikany i negatywny
  11. D

    Hcg beta

    40 dni po stosunku tym
  12. D

    Hcg beta

    Witam ja tylko z szybkim pytaniem , beta 40 dni po niezabezpieczonym stosunku <2.30 , okres 2 dniowy jeden dzień nawet trochę krwi drugi plamienie , mogę obawiać się ciąży ??
Wróć
Do góry