reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg beta

reklama
Sama nie wiem , wiem że setki tutaj taki wiadomości i zawsze jest ze jest wiarygodna wiarygodna , ale coś mam dziwne odczucia, specilanie też ta bete zrobiłam w takim czasie 40 dni żeby w miarę dała wynik wiarygodny bo to ponad miesiac ..., ale sama nie wiem chyba ogłupieje
 
Sama nie wiem , wiem że setki tutaj taki wiadomości i zawsze jest ze jest wiarygodna wiarygodna , ale coś mam dziwne odczucia, specilanie też ta bete zrobiłam w takim czasie 40 dni żeby w miarę dała wynik wiarygodny bo to ponad miesiac ..., ale sama nie wiem chyba ogłupieje
Nie wiem jak cie przekonać. Wynik wiarygodny
 
A jesli nie dostanę teraz okresu to muszę powtarzac bete ? Czy nie muszę się obawiać już, bo ten dwudniowy okres był dość dziwny a teraz nie wiem czy dostanę kolejny
Nie musisz.
Sama nie wiem , wiem że setki tutaj taki wiadomości i zawsze jest ze jest wiarygodna wiarygodna , ale coś mam dziwne odczucia, specilanie też ta bete zrobiłam w takim czasie 40 dni żeby w miarę dała wynik wiarygodny bo to ponad miesiac ..., ale sama nie wiem chyba ogłupieje
Ile masz lat?

Wiarygodna beta jest 14 dni po stosunku.
głupiejesz z nieznajomości biologii... nie ma możliwości, żeby do zapłodnienia i zagnieżdżenia doszło 40 dni po stosunku. Ani plemniki ani komórka jajowa tyle nie dotrwają. Więc siłą rzsczy, jakby z tamtego stosunku miała być ciąża, to byłaby do wyłapania po 14 dniach. Jak po 40 masz negatywna betę, to jakich jeszcze zapewnień oczekujesz?
 
reklama
NIE MUSISZ ROBIC BETY.
IDZ do ginekologa może wywoła okres jeśli Ci się spóźnia. Powody są różne. Mogłaś za bardzo się wkręcić ciążę przez co okres się spóźnia. Tak stres i wkręcanie się wpływają na okres.
 
Do góry