Witam ja tylko z szybkim pytaniem , beta 40 dni po niezabezpieczonym stosunku <2.30 , okres 2 dniowy jeden dzień nawet trochę krwi drugi plamienie , mogę obawiać się ciąży ??
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
40 dni po stosunku tymA bete kiedy robilas ?
A wczoraj 43 dni test zwykły sikany i negatywny40 dni po stosunku tym
To nie ma ciążyA wczoraj 43 dni test zwykły sikany i negatywny
Wg mnie nie ma potrzebyA jest sens zobaczyc np za tydzień czy jest przyrost ? Czy raczej to 40 dni to pewny wyznacznik ?
Jeszcze nieA starasz sie o dziecko ?
To czemu zienie zabezpieczaliscie?Jeszcze nie