reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg beta

reklama
A kiedy mogę mieć pewność że nie będzie ciazy na 100 procent ? Głupio to brzmi , bo wiadomo trzeba było się zabezpieczyć, ale czy np jak zrobię po 50 dniach to już mogę być w 100 procentach pewna czy to 40 dni jest już na tyle pewne ze ciaze moge wykluczyc w 100 procentach ?
 
A kiedy mogę mieć pewność że nie będzie ciazy na 100 procent ? Głupio to brzmi , bo wiadomo trzeba było się zabezpieczyć, ale czy np jak zrobię po 50 dniach to już mogę być w 100 procentach pewna czy to 40 dni jest już na tyle pewne ze ciaze moge wykluczyc w 100 procentach ?
Te 40 dni już jest pewne. Następnym razem nie jakoś tak wyszło tylko lepiej skorzystać z formy antykoncepcji. Mniej zmartwień.
 
A kiedy mogę mieć pewność że nie będzie ciazy na 100 procent ? Głupio to brzmi , bo wiadomo trzeba było się zabezpieczyć, ale czy np jak zrobię po 50 dniach to już mogę być w 100 procentach pewna czy to 40 dni jest już na tyle pewne ze ciaze moge wykluczyc w 100 procentach ?
Beta hcg jest wiarygodna 14 dni po stosunku. A co dopiero po 40 😉 to jest 6 tyg to napewno by ci wyszła gdybyś była.
 
A jest sens zobaczyc np za tydzień czy jest przyrost ? Czy raczej to 40 dni to pewny wyznacznik ?

A kiedy mogę mieć pewność że nie będzie ciazy na 100 procent ? Głupio to brzmi , bo wiadomo trzeba było się zabezpieczyć, ale czy np jak zrobię po 50 dniach to już mogę być w 100 procentach pewna czy to 40 dni jest już na tyle pewne ze ciaze moge wykluczyc w 100 procentach ?
Już masz pewność. Możesz zrobić i po 100 dniach i dalej z tego stosunku nie będzie ciąży 🤦‍♀️
 
A kiedy mogę mieć pewność że nie będzie ciazy na 100 procent ? Głupio to brzmi , bo wiadomo trzeba było się zabezpieczyć, ale czy np jak zrobię po 50 dniach to już mogę być w 100 procentach pewna czy to 40 dni jest już na tyle pewne ze ciaze moge wykluczyc w 100 procentach ?
Takie 30 dni po stosunku to już masz tysiąc procent pewności.
40 czy 50 dni po to już jest milionowy procent wiarygodności testu.
 
A jesli nie dostanę teraz okresu to muszę powtarzac bete ? Czy nie muszę się obawiać już, bo ten dwudniowy okres był dość dziwny a teraz nie wiem czy dostanę kolejny
 
reklama
Do góry