Witam :)
Jak miło, że stary wątek się ożywił :D.
Dziękuję za miłe słowa. Włosy zapuszczam od grudnia (od tego niefortunnego ścięcia na zapałkę) i już, już prawie jest to, co lubię. A kolorek, blond, to pomysł mojej fryzjerki na lato. Teraz, gdy siedze prawie cały dzień na słońcu, włosy...