reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

reklama
witam
jakis czas temu odkrylam super komis z art.dla dzieci,wstawiam tam rzeczy po swojej coreczce,jednoczesnie kupujac jej super ciuszki w super cenie...podaje nr tel.do wlascicielki komisu 507441505,mila i profesjonalna obsluga ,super rzeczy.POLECAM wszystkim,ktorzy chca kupic duuuuuzo taniej rzeczy dla swoich skarbeczkow. Komis miesci sie w Warszawie:biggrin2:
 
dla Dziewczyn pijących herbatkę na laktacje hippa :-)
nie wiem ile płacicie za herbatki (ja ostatnio kupiłam w aptece pod domem opakowanie bio za jakieś 15 złotych :baffled:);
wyszukałam sklep z salonikiem hippa gdzie herbatki są dużo tańsze;
przy zakupie 1 sztuki to się oczywiściew nie opłaca, bo trzeba opłacić kuriera.
ja kupiłam sobie od razu 4 bio i 2 zestawy ;-)

DODOMKU internetowy sklep spożywczy. Zakupy spożywcze przez internet, z dostawą do domu, biura, firmy.

Aga dzięki za stronkę - ja kupuję na laktację herbatkę hippa w tesco i zdzierusy życzą sobie 10,50zł za bio a teraz to strzelę sobie za 7,50 zł hihihihihi
A swoją drogą wiecie co mnie wkurza to, że na tych wszystkich herbatkach nie jest napisane kiedy, w jakich sytuacjach nalezy herbatkę stosować.
Skąd np ja mam wiedzieć że herbatkę ułatwiającą trawienie podaje się dzidzi jak nie robi kupy 5 dni, albo jak ma zatwardzenie albo rozwolnienie?????? hehhh
a rumiankowa czym się różni w działaniu od koperkowej????? hehhh
powinny być jakieś krótkie informacje co po co i w jakich ilościach :)
prawda?? nooo wiedziałam że się zgodzicie hihihihihi
a mojej niuni dziś podałam herbatkę uspokajającą i tak się uspokoiła że śpi prawie calusi dzień i pewnie prześpi też i noc :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny czy możecie polecić mi jakiś parowar? myślałam o tefalu, ale mężu coś kręci nosem, że dużo prądu ciągnie... macie jakieś doświadczenia z tym urządzeniem?
 
Do góry