reklama

1 ciąża, początek.

Paula2799

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, jestem w 1 ciąży.
Robiłam betę 3 dni temu, wykazało że jestem w 2/3 tygodniu ciąży. Miałam termin do ginekologa na 28.02.2019r. Niestety niepokoją mnie, bóle podbrzusza, mam takie jakby lekkie skurcze, które trwają moment dosłownie. Bardzo się boję, ten dzidziuś jest bardzo wyczekiwany..
Jestem przeziębiona , dostałam leki od lekarza, które mogę teraz brać, ale niestety miałam taki problem z katarem, że wzięłam kropelki Xylometazolin WZF 0,1% (ksylometazolina) - krople do nosa, roztwór. Wyczytałam na internecie, że nie można ich stosować w ciąży, jedynie za zgodą lekarza. Brałam je może z 3/4 razy. Bardzo się boję, że mogło to zaszkodzic. Co myślicie? Od razu je wrzuciłam, żeby mnie nie korcilo. Wolę sie przemeczyc z katarem, niż robić tak żeby zaszkodziło maluszkowi, dzwoniłam do ginekologa przed chwilą, Pani zarejestrowała mnie na jutro prywatnie. Myślicie że ginekolog powie mi już os, zobaczy ten mały pęcherzyk? :) chciałabym już coś wiedzieć, a mam ciężka pracę na produkcji. Jest hałas, i dźwiganie materiałów.

reklama

littlebabe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Takie bóle podbrzusza, podobne do okresowych są często normalne na początku ciąży. W późniejszych etapach również doświadczysz podobnych bo więzadła i cała reszta się rozciąga, robi miejsce dla dziecka. :)

Paula2799

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Takie bóle podbrzusza, podobne do okresowych są często normalne na początku ciąży. W późniejszych etapach również doświadczysz podobnych bo więzadła i cała reszta się rozciąga, robi miejsce dla dziecka. :)
Też dużo osób mi to mówi, ale jednak strasznie się boję. Myślisz, że ginekolog w 2/3 tygodniu już zobaczy pęcherzyk?

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ginekolog w 2/3 tc nie zobaczy nic, odeśle Cię i każe przyjść za miesiąc.
Pokaż mu wyniki bety i poproś o L4 ze względu na trudne warunki w pracy.

BetiPS

Rozwiązania
1
Ginekolog w 2/3 tc nie zobaczy nic, odeśle Cię i każe przyjść za miesiąc.
Pokaż mu wyniki bety i poproś o L4 ze względu na trudne warunki w pracy.
To prawda. Ja też jestem w ciąży. Jakiś 4 tydzień i wizytę mam mieć w 5 tyg. i 2 dniu żeby Pani Doktor mogła zobaczyć pęcherzyk. Sama mnie tak zapisała. Myślę że krople nie zaszkodziły dziecku. Musisz uzbroić się w cierpliwość

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja miałam takie bóle jak na okres już na tydzień przed terminem miesiączki bylam pewna że dostanę i to nawet wcześniej, biegałam co chwilę do łazienki sprawdzać a tu nic a bóle były wręcz coraz mocniejsze, podejrzewam że zarodek się tak boleśnie zagniezdzal ale nie miałam plamien. później jak już testy wychodziły pozytywne te dolegliwości ustapily za to pojawiły się inne dziwne odczucia

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A co do kropelek to w tak wczesnej ciazy wiele kobiet nie wie że jest w ciąży nawet w późniejszych tygodniach nie zdają sobie sprawy i prowadzą taki tryb życia jaki prowadziły do tej pory więc nie ma się czym martwić co nie znaczy że masz na siebie nie uważać i świadomie robic coś co może zaszkodzić dziecku

Morphi

Rozwiązania
0
Jak ja byłam w ciąży to już w 3 tyg było widać pęcherzyk. Pani doktor zerknela z ciekawości i było już widać.. Niestety poronilam, na początku ciąży chciałam pracować ale widać to był błąd . Szybko leć po l4 nie ma co się narażać

Konwalia90

Rozwiązania
2
Tez mialam takie bole na poczatku ciazy ;) w sumie to mialam je do okolo 20 tygodnia...to normalne.
Jesli masz ciezkie warunki pracy pros od razu ginekologa o zwolnienie. Ja w tej ciazy zaczelam zwolnienie od 4 tygodnia...na usg nie bylo jeszcze nic widac nawet pecherzyka ale mialam potwierdzenie ciazy w postaci wyniku z krwi...

reklama

Paula2799

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, jutro idę do ginekologa, mam nadzieje ze wszystko będzie okej

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy