reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 roczek :-)

Och jak miło dziękuję :)
Pinka może wyszedłby i równie piękny ale nie wiem czy jadalny hahahaha
Futro masz jeszcze czas, to znajdziesz superowy strój dla Pita :D
Oleniołek
pysznie "brzmią" te muffinki mmmmm
Olcia fajne rzeczy są we Flo no nie? Ja zawsze jak jestem w galerii to muszę chociaż zajrzeć i pooglądać :p
Kasia u nas też się robi tą wróżbę i kładzie 3 przedmioty, a to już zależy od rodziny, słyszałam o kieliszku, banknocie i różańcu :)

Muszę właśnie zamówić jeszcze coś pamiątkowego, na chrzciny ostatecznie nie kupiłam tej gliny do odcisków to może teraz razem z ramką na zdjęcie urodzinowe :D No i koniecznie muszę znaleźć w domu miejsce, gdzie będziemy zaznaczać Jasia wzrost i w dniu urodzin postawić pierwszą kreseczkę :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasia u nas tżeż są takie rwóżby kładzie się banknot, nić, różaniec i kieliszek. U nas Wiktora wystroję w koszule, ma ich kilka także nie będzie problemu z tym.
My też mamy problem z teściową... Ona już wymyśliła, że urodziny będą u niej i że zrobi rosół i drugie danie... Ja oczywiście nie mam nic do gadania a mój m, wkurza się na mnie jak mu coś mówię na temat jego mamy... Więc jeste, w przegranej sytuacji.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
ufff udało sie nam zamówić na 10 marca mszę w intencji Zosieńki na godz.17:tak: teraz to już zaczynam intensywnie myśleć nad przygotowaniami:)
 
Ostatnia edycja:
Wow ale wy szalejecie z tym roczkiem! Ja na pewno nie będę kupoważ żadnego specjalnego i "jednorazowego" stroju, pewnie będzie tort i pewnie jakaś lampka wina i ...tyle. No ale życzę wszystkim by zaplanowane imprezy sie udały i odbyły się bez zgrzytów rodzinnych
 
Witam :) ja już przestałam się przejmować rodziną męża, która jak zawsze gra pierwsze skrzypce także w kwestii urodzin mojej córusi. Teściowa wraz z siostrą męża zaplanowały przyjazd na tydzień przed urodzinami (obie mieszkają poza granicami PL) więc imprez będzie dwie - jedna dla teściowej i "jej" gości tydzień przed i ta jedyna, właściwa i wyjątkowa w gronie najbliższych w dniu urodzin Mai. Wszystko da się pogodzić :) przykro że obie zaplanowały wyjazd właśnie w dniu urodzin jakby nie można było zarezerwować biletów np dwa dni po. Ale one zawsze były inne, żeby nie napisać nienormalne ;)
 
Jestem po pierwszych muffinkowych próbach. Czekoladowe z nutellą wyszły pyszne. Na pewno będę je robić na urodziny. Waniliowe z toffi wykipiały :) Mój pomysł nadzienia krówkowego się nie sprawdził. Nadzienie się zagotowało i wypłynęło ze środka muffinek. Wygląda pięknie, jak by w nie centralnie bomba pierdyknęła! :)

Następne do prób muffinki bananowe i marchewkowe
 
oleniolek każdy wypiek testujesz przed roczkiem?;-) ja ryzykuję za każdym razem i wypróbowuję nowe przepisy od razu na imprezę:tak: zaliczyłam kilka wpadek ale goście łaskawi i tak zjedli:-D

a ja siedzę i myślę i zdecydować się nie mogę na menu...mąż mnie molestuje żeby zamówić catering:sorry2: ale ja jakoś nie jestem przekonana - co swoje to swoje, choć cenowo nie ma tragedii...
 
Patik - dobry catering nie jest zły, a Ty nie narobisz się tylko będziesz mogła świętować urodziny Zosieńki:tak: może warto przystać na namowy Emka:)
 
reklama
patik muffinki chcę przetestować bo modyfikuje przepisy. Nie chce dać plamy. Wystarczy mi, że na poprzednie święta wielkanocne przyniosłam babkę cała z zakalcem.
Zamówienie cateringu (jeżeli jest sprawdzony i wiesz, że jest smacznie) na pewno mocno Cię odciąży i (jak magdzior dobrze mówi) będziesz mogła skupić się na tym co najważniejsze czyli na świętowaniu :)
 
Do góry