reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 roczek :-)

magdzior, oleniolek catering dobry ze słyszenia - bo osobiście nie miałam okazji jeść ich wyrobów...nie wiem ciągle się waham...muszę zdecydować na tydzień przed imprezą, więc mam jeszcze trochę czasu

dzisiaj zakupiliśmy świeczkę jedyneczkę, baloniki, czapeczki i serpentyny - czyli mamy czym postroić:tak:
 
reklama
Patik jeśli maja smaczne jedzenie i cenowo tez ok to sie nie zastanawiaj. Przy dwójce dzieci i tak masz na codzień pełne ręce pracy, także sobie będziesz mogła na prawie spokojnie poswietowac
 
A ja dziś z moją mama zaplanowałam (bo z Emkiem się nie da, twierdzi, że jeszcze mamy dożo czasu do urodzin, a ja wolę mieć wszystko jasno), więc 2 torty okrągłe takie same, bo robimy 2 dniowe urodziny. Torty będą przekładane: biszkopt, masa z galaretka truskawkową, jagody,biszkopt, masa z galaretką cytrynową, ananas lub brzoskwinia i biszkopt, i wszystko posmarowane masą i muszę pokręcić się za ozdobami na górę tortu. A reszta menu to jeszcze musimy pomyśleć, może coś z waszych pomysłów podpatrzymy. A prezent to coś takiego, ale dokładnie jaki jeździk to się zastanowimy SMOBY Jeździk Confort KUBUS PUCHATEK Pchacz Disney (2080757192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ancia tez jeździk jest całkiem fajny, ale daliśmy go Jasiowi dzisiaj, a on musi dojrzeć do każdego prezentu, na razie ma go na dystans, ale widzę, że mu się podoba, niestety na razie zdrapuje naklejki :) Tak samo było z pchaczem, najpierw sobie stał stał stał, a teraz to co chwila z nim śmiga :D
 
malinaa u nas jest tak samo z prezentami muszą odstać swoje i dopiero Wiktor się nimi interesuje. A jaki jeździk kupiliście? Bo my nad dokładnym modelem się zastanawiamy. Ale chcieli byśmy taki z rączką i zabezpieczeniem, żeby można było małego w nim prowadzić po domu albo na wiosnę na dwór.
 
Ancia - właśnie ten Jasiek dostał, od chrzesnego i babci :) Smoby Kubuś Puchatek :) Tych szelek-pasków w ogóle nie montowaliśmy, a ostatecznie zdjęliśmy też tę obręcz, bo Janko stabilnie sobie siedzi :) W sumie fajne autko, szkoda, że nie ma trąbika, nie mam porównania z innymi, ale uśmiech na buzi Jasia mówi mi, że to był dobry wybór :)
 
A ja kupiłam już na gwiazdkę rower. Zastanawialiśmy się nad jeździkiem ale jakoś wyszedł rower. I powiem wam, że nie żałuję. Zosia jeździ od samej wigili i jest nim zachwycona. Ostatnio zaczeliśmy uczyć się pedałować. Bo już momentami nie daje rady biegać po domu i ją pchać.
DSCF7109.jpgtak wyglądała w święta
DSCF7262.jpga tak teraz

Jeśli zastanawiacie się nad rowerem to polecam u nas wyszło, że jest to jak na razie najlepszy prezent. A i jeszcze jedno jak będziecie wybierać to polecam z gumowymi kołami my mamy plastikowe i przy tej szaleńczej jeździe brzmi jak motocykl, hałas straszny.
 
Kasia - bardzo fajny ten rowerek, też się nad taki (z pedałami) zastanawiamy, gdzie go kupiłaś? Drogi był?
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry