reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 roczek :-)

O matko!
Ja planuję ambitnie, że uda mi się upiec tort śmietanowy pokryty masa cukrową. Zobaczymy co z tego wyjdzie..
A dalej to sama nie wiem, w domu brak miejsca a knajpa droga. Więc musze w końcu ruszyć szare komórki i pomyśleć. Bo czas leci....:-)
 
reklama
Dzieki Pabelko - nawet nie wiedzialam, ze sa takie bezpieczne kredki. Moj Jasiek wszystko jeszcze pcha do buzi - doslownie wszystko co znajdzie, bez wyjatku:baffled:
 
Mnie czeka podwojne zadanie bo mała ma roczek w dzien moich urodzin :-D wiec tak tort tym razem zrobi mama mojej przyjaciołki czyli chrzestnej Małgosi(ananasowy bedzie,na chrcinach był z sowy i sie zawiodłam),gosci pewnie bedzie wiecej niz na chrzcinach w zwiazku z czym mam nadzieje ze bedzie ciepło to moze troche w ogrodku posiedzimy bo w domu sie nie zmiescimy;-) a prezenty to nie mam pojecia,nikomu nic nie podpowiadamy;-)
 
Ola- super sprawa! A jaki prezent będziesz urodzinowy w postaci rocznej Małgosi miała no no:-)
Pabella- jak te kredki wyglądają?
 
my na roczek planujemy tort w postaci zoltego garbuska - ulubionej zabawki Bartusia. zrobi go mama jednego z moich uczniow, wiec sklad bedzie znany. swietny pomysl z tym namiotem w ramach prezentu !
 
reklama
Dzięki Asco i Pabello..Ostatnio taka mało spostrzegawcza jestem hehe:sorry:
Dziś robię próbny tort, niestety bez masy cukrowej.
 
Do góry