reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☹️

olka26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Październik 2020
Postów
22
Długo mnie tu nie było więc tak w skrócie moja historia. Od 3 lat z mężem staramy się o dziecko. Mąż robił badania nasienia i okazało się, że wszystko jest ok. Więc ja postanowiłam się przebadać . Miałam jakiś czas temu robioną drożność jajowodów. Niestety okazało się, że jeden z jajowód jest nie drożny ☹️ Niby czytałam na ten temat, że z jednym jajowodem drożnym jest możliwość zajścia w ciążę ale ja już chyba powoli tracę nadzieję na to , że się w końcu uda. Od czasu zabiegu to już chyba całkiem straciłam tą nadzieję. Nie wiem czy mam jeszcze w sobie na tyle siły aby dalej walczyć o to ukochane maleństwo aby w końcu się udało ☹️
 
reklama
Bardzo mi przykro że Cię to spotyka ale jeżeli drożność jajowodów jest jedynym problemem to jest cała masa kobiet, które z jednym jajowodem zachodzą w ciążę. Nie poddawaj się.
 
Bardzo mi przykro że Cię to spotyka ale jeżeli drożność jajowodów jest jedynym problemem to jest cała masa kobiet, które z jednym jajowodem zachodzą w ciążę. Nie poddawaj się.
Prawdopodobnie tak. Dużo naczytałam się o tym, że z jednym można zajść w ciążę ale po 3 latach starań już tracę nadzieję
 
Prawdopodobnie tak. Dużo naczytałam się o tym, że z jednym można zajść w ciążę ale po 3 latach starań już tracę nadzieję
Ja mam usunięty jeden jajowod i 3 ciążę za mną. Dość szybko udało się zachodzić. A jak hormony u ciebie, może jest inny powód?
Jak z owulacja?
 
A chodziłaś na monitoring sprawdzać czy owulacja jest i czy jest prawidłowa ?
Nie trac nadzieji, wiem że łatwo się mówi
 
Ja mam usunięty jeden jajowod i 3 ciążę za mną. Dość szybko udało się zachodzić. A jak hormony u ciebie, może jest inny powód?
Jak z owulacja?
Szczerze to nie wiem lekarz który mnie prowadził nie sprawdzał tego . A owulacji nigdy nie czuje kiedy mam. Każdy z kim rozmawiam mówi że coś tam czuje a ja totalnie nic
 
No to kochana zacznij badać hormony, bo możesz mieć problem wcale nie z jajowodem.
Wejdź na staraczki dziewczyny podpowiedzą jakie hormony warto zbadać
 
Dokładnie. Musisz wybrać się na monitoring cyklu i sprawdzić jak przebiega owulacja bo może tak być że masz cykle bezowulacyjne i będzie potrzebna np. jakaś stymulacja.
Lekarz powinien Ci to zaproponować skoro już dłuższy czas się staracie.
 
reklama
Do góry