reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

16 dni po i brak okresu

To akurat przykład ze Sztokholmu (nie wiem gdzie mieszkasz) ale dla chcącego nic trudnego a serio rozwieje to lepiej Twoje wątpliwości niż opinie dziewczyn na forum. Ja bym serio szukała miejsca do zrobienia bety. Google - najbliższe labo - 400 kr i wszytko jasne.
Państwowo raczej Ci nie zrobią... chyba nawet w PL nie robią państwowo jak nie ma wskazań.
 
reklama
Może i on. W tym cyklu już nie biorę więc może coś faktycznie rozregulował. Ehhh fałszywa nadzieja. Każdego miesiąca to samo rozczarowanie.
Dlaczego bierzesz prgogesteron? Prg zatrzymuje okres,jesli go odstswilas to okolo 10 dni pozniej powinnas dostac okres.
Jesli in vitro wchodzi u was w rachube zapraszam na " kto po in vitro"
 
Dlaczego bierzesz prgogesteron? Prg zatrzymuje okres,jesli go odstswilas to okolo 10 dni pozniej powinnas dostac okres.
Jesli in vitro wchodzi u was w rachube zapraszam na " kto po in vitro"
Brałam bo lekarz mi przepisał na uregulowanie cyklu ale to nie pomagało i kazał odstawić. Brałam od 15 dnia przez 10 dni więc jak dostałam @ to w tym cyklu już nie brałam .
 
Nie wiem jak jest w Szwecji, ale ja mieszkam w Íslandi i tu mają podobne podejście do ciąży w ogóle nie chodzi się do ginekologa tylko położnej , a badań krwi nie można zrobić bez skierowania od lekarza(wręcz musisz o nie prosić a często i tak nie dostaniesz) chociaż i tak za nie płacisz więc może tam jest tak samo i koleżanki Cię w błąd nie wprowadziły niby można zrobić, ale rzadko kiedy robią.
 
To od koleżanek również uzyskałam błędne informacje. Ale dlaczego przy pierwszej straconej ciąży mi odmówili zrobienia bety. Będę dzwonić jeszcze raz do przychodni jutro. Może jednak coś wskóram z tą betą .

Bo zamiast tego można zrobić test ciążowy. Jeśli wychodzi negatywny to spoko a jeśli pozytywny to wtedy dzwonisz do szpitala i mówisz ze nadal pozytywny test. Wtedy cie biorą na badania i szukają czy ci się gdzieś pozamaciczna nie zrobiła albo czy się dobrze oczyscilas.
W UK ta sama procedura w szpitalach. Bete można u nas zrobić prywatnie. Ale szpital każe ci kupić test ciążowy i po stracie testować.
 
Każdego miesiąca mam taką nadzieję. Również dziękuję :-*
U mnie lipa..wczoraj różowe krople i do rana nic..później koło 8 tylko na papierze i znów nic więc już miałam nadzieję że coś się zadziało tym bardziej że nudności nie odpuszczałya zawsze od razu ze mnie leci..i tak oto po 15:00 bańka prysła i przyszła żywo czerwona menda @ i boli mnie brzuch jeszcze bardziej niż zwykle..podobnie jak przy ostatnim poronieniu..eh..znów zawód😔już nie dam się więcej nabrać na żadne objawy,wszystko bd traktować jak PMS i chyba odpuszczam
 
U mnie lipa..wczoraj różowe krople i do rana nic..później koło 8 tylko na papierze i znów nic więc już miałam nadzieję że coś się zadziało tym bardziej że nudności nie odpuszczałya zawsze od razu ze mnie leci..i tak oto po 15:00 bańka prysła i przyszła żywo czerwona menda @ i boli mnie brzuch jeszcze bardziej niż zwykle..podobnie jak przy ostatnim poronieniu..eh..znów zawód😔już nie dam się więcej nabrać na żadne objawy,wszystko bd traktować jak PMS i chyba odpuszczam
Przykro mi. Ze mną też będzie pewnie tak samo. Ta złudna nadzieja chyba rujnuje plany. Trzymam za cb mocno kciuki żeby w następnym cyklu Ci się udało.
 
Przykro mi. Ze mną też będzie pewnie tak samo. Ta złudna nadzieja chyba rujnuje plany. Trzymam za cb mocno kciuki żeby w następnym cyklu Ci się udało.
Bo to jest właśnie to że im bardziej chcesz tym gorzej na tym wychodzisz..tylko gdyby to było takie łatwe nie myśleć i podejść do sprawy na luzie..zaszłam w ciążę nieplanowaną biorąc antykopy 5 lat a teraz jak bardzo chcemy to nie umiem..o ironio 🙂 Mam nadzieję że u Ciebie będzie inaczej i trzymam mocno kciuki,dziękuję 😘
 
Nie wiem jak jest w Szwecji, ale ja mieszkam w Íslandi i tu mają podobne podejście do ciąży w ogóle nie chodzi się do ginekologa tylko położnej , a badań krwi nie można zrobić bez skierowania od lekarza(wręcz musisz o nie prosić a często i tak nie dostaniesz) chociaż i tak za nie płacisz więc może tam jest tak samo i koleżanki Cię w błąd nie wprowadziły niby można zrobić, ale rzadko kiedy robią.
No właśnie chyba jednak nie wprowadziły. Dzwoniłam dziś do przychodni i bez powodu mi nie zrobią bety. Nie ma prywatnie bo i tak się płaci za każdą wizytę i badanie
 
reklama
Bo to jest właśnie to że im bardziej chcesz tym gorzej na tym wychodzisz..tylko gdyby to było takie łatwe nie myśleć i podejść do sprawy na luzie..zaszłam w ciążę nieplanowaną biorąc antykopy 5 lat a teraz jak bardzo chcemy to nie umiem..o ironio 🙂 Mam nadzieję że u Ciebie będzie inaczej i trzymam mocno kciuki,dziękuję 😘
I to jest ten problem. Że ciężko podejść do tego na luzie, zwłaszcza jak się straciło 1 ciążę i z niecierpliwością czekasz na dziecko , a nie możesz ponownie zajść.
 
Do góry