reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

23.01.2012... [*]

Rajani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2011
Postów
762
Miasto
Łódź
Dzis wrocilam ze szpitala a wczorajszy dzien byl najgorszym w moim zyciu... Od zawsze marzylam o coreczce wiec wiedzialam, czulam ze to bedzie ona... Oliwia. Nasza kochana kruszynka, nasz aniolek kochany... Byla taka malenka to byl az albo dopiero 10 tydzien...
Gdy lekarz mi powiedział,ze nie ma tetna dzidziusia czulam, ze swiat nam sie zawalil...

Jeszcze niedawno maleństwo pod serduszkiem nosiłam
Bezbronne maleństwo we mnie żyło
Gdy tylko o nim myślałam
tak bardzo się cieszyłam
Chciałam tylko by zdrowe było
Jednak Bóg zabrał je do siebie
Pozostawił łzy, ból i cierpienie...

Bardzo Cie kochamy i wiemy, ze kiedys bedziemy razem z Toba...
Na zawsze Twoi rodzice...
Szymon i Asia...
 
reklama
Kochana bardzo ci współczuję mój pierwszy aniołek też odszedł w 10 tc a teraz jestem w ciąży i jestem sierpnióweczką tak jak Ty byłaś. Tulę cię cieplutko,dla aniołka
[*]
 
Witam, ja też wczoraj straciłam mojego Aniołka w 11tc. Chciałam mieć synka od zawsze o nim marzyłam, a teraz nie mam nic oprócz bólu. Także rozumiem co czujesz i łącze się z Tobą w tym trudnym czasie. pozdrawiam.



Kocham Cie, Oluś. Na zawsze: Mama.
 
Bardzo mi przykro:( los bywa okrutny:( wiem co czujesz, sama straciłam pierwszą ciążę, ale nie poddałam sie, obecnie oczekuję drugiego synka.
 
reklama
Do góry