reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

37 tydzień a ruchy

Dołączył(a)
16 Sierpień 2017
Postów
13
proszę o poradę zaczynam 37 tc od około tygodnia złe się czuje boli mnie krzyż mam bóle podbrzusza przypominające menstruacyjne ale bardziej bolesne strasznie twardnieje mi brzuch jak kamień odczuwam parcie na pęcherz i odbyt do tego mała od 3 dni szczególnie późnym wieczorem strasznie mocno się rozpycha i sprawia mi to ogromny ból czy to jest normalne ze dziecko się tak wierci ?? Dodam ze wizytę mam dopiero za tydzień a nie wiem czy powinnam się tym martwić pomóżcie
 
reklama
Jak się martwisz to jedz na ktg a najlepiej do swojego lekarza nie czekaj tydzień bo różnie bywa tutaj nikt Ci nie powiem tak naprawdę czy wszystko jest ok.
 
Do góry