reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

39 tydzień i bóle menstruacyjne

Dołączył(a)
28 Luty 2014
Postów
4
Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja od jakiegoś czasu ma bóle jak na okres.W nocy najgorzej aż się budzę.Czuję że małemu już ciężko się obracać ale te bóle to masakra.Czy mogę jechać już do szpitala i może pomogą mi w wywołaniu porodu bo oszaleć można z tymi bólami... staram się nie brać tabletek a jak wezmę to i tak nie pomagają!z góry mówię że to jest moja pierwsza ciąża.
 
reklama
Podjedź zrobić KTG ale porodu to ci w 39 tc raczej nikt nie wywoła. Zresztą nie pal się do tego bo poród wywoływany jest znacznie boleśniejszy niż naturalny. Musisz się uzbroić w cierpliwość i zbierać siły na poród bo będzie tylko gorzej :-p
Mnie wywoływali w 43 tc ;-) zresztą bezskutecznie :-)
 
Ja raczej pozytywnie podchodzę do porodu i sie go nie boje.Przyznam się że jakies 5 min temu skończyłam pakowanie :) Problem polega na tych bólach i napuchniętej prawej stopie.
 
lepiej bądź przygotowana, ja miałam takie bóle jak mi czop wychodził tyle że to było już w szpitalu po założeniu balonika,póżniej zrobiło mi sie rozwarcie 3 cm i bole ustały...;-)
 
Fakt, czop jeszcze nie wyszedł.Jak chodzę to mniej mnie boli brzuch (bóle miesiączkowe) jak się kładę to się zaczyna :/ ciąża super sprawa ale tutaj sie czeka i czeka ;)
 
no to może ci sie rozwarcie jakieś robi i dlatego tak pobolewa :) oj mi ta ciąża przeleciała nawet nie wiem kiedy, termin mam już ustalony i w sumie moge powiedzieć ze dopiero teraz mi się ciągną dni...
 
Mi też tylko chodziło mi o to że jak masz bóle miesiaczkowe to wiesz że za dzien badz dwa go dostaniesz a tutaj bóle i niewiadomo kiedy nadejdzie ten czas ;) czytajac wypowiedzi dziewczyn to miesiac, tydzien albo dzien.Ja pamietam jak bylam w 12 tyg i chcialam juz byc po pierwszym USG a teraz niecale 2 tyg do konca.Dopiero dzisiaj jak po tej nocy z bolami to postanowilam sie spakowac.
 
ja to już spakowana jestem od dluższego czasu tylko pare szczegółow jeszcze musze wsadzić do torby :-) nie ma sie co stresować przyjdzie wlasciwa pora mój synek nie śpieszyl sie wogole na świat wywoływali mi porod w 41 tygodniu a i tak to nic nei dało
 
Nie zaszkodzi pojechać do szpitala i skonsultowaćc to ze specjalista zapewne zbliża sie poród ale dla własnego poczucia bezpieczeństwa ja bym to skonsultowała jesli jest to dokuczliwe i Ciebie to niepokoi . Po to sa lekarze szpitale by nam pomóc a każda ciąża jest inna więc to tu nie ma znaczenia będąc w 3 ciąąy takie samo pytanie kobiety mogą zadawać :)
 
reklama
Do góry