reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 Kąty - Nasze domu, mieszkania, kąciki dla Bobasków

reklama
Dziewczyny piękne pokoiki i kąciki dla maluszków :-)

Sara cudne mieszkanko ;-)

Ja jak kącik Gabrysiowy już dopnę na ostatni guzik to też fotkę wrzucę ;-)
 
Marcelinoowa pięknie, cudny kącik :D Podoba mi się moskitiera i pościel i komoda!

_anula bardzoi ładnie, mój Michaś ma takie samo łóżeczko jak to białe tylko w kolorze drewna.

sa_raa kawał dobrej roboty! Ładnie, w moim guście ;) Podziwiam Cię, bo ja aktualnie mam tylko malutkie malowanie w dwóch sypilaniach a już ledwo żyje...


sembonzakura piekne łóżeczko i cała rodzinka ze stumilowego lasu :) No to niech się malutka ogarnie bo kącik już czeka!


Ja po malowaniu, może w niedzielę pstryknę fotkę.
 
Ja to mam taką rozpierdzichę jeszcze z pokoikiem dziewczynek ze masakra. Jestem na końcówce szpachlowania ścian, a gdzie malowanie, gdzie podłoga w panelach, gdzie skręcenie mebli i poukładanie wszystkiego?? zdążę urodzić 2 razy niż mój facet skończy ten remont :/
 
Sambo, cudny kąciki dla Larisy :) W ogóle wszystkie piękne i pełne miłości dzidziusiowe miejsca.. widać jak bardzo czekamy na malutki.. U nas łóżeczko jeszcze nie złożone, czego Zuzia nie może przeżyć ;). Ale ja chcę, żeby mąż i ona złożyli i przygotowali je jak ja będę w szpitalu, żeby wiedzieli, że mają zadanie do wykonania, i zrobili coś sami dla dzidziusia. Wszystko już mamy, tylko skręcić i ułożyć :) Jakoś tak już mam, z Zuzią też łożeczko czekało na mnie gdy wróciłam z nią ze szpitala, wcześniej nie :)
 
No niby po malowaniu, ale czeka nas ponowne ... szkoda gadać, ale łóżeczko już jest i trochę przestawiliśmy aby było więcej miejsca ;) W koncu przewijak wylądował na komodzie, a szafki ktore staly przy naszym łózku poszły w szereg kolo komody.

SAM_2048.jpgSAM_2041.jpg
 

Załączniki

  • SAM_2048.jpg
    SAM_2048.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 235
  • SAM_2041.jpg
    SAM_2041.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 255
Gratuluje! super kącik NikaMD ślicznie i ciekawie wyglada to bardzo kolorowe lóżeczko na tle czarno białego pokoiku:-)widać kto bedzie tu najważniejszy:-D
 
reklama
Do góry