reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

To gratulacje jeszcze raz :)
Moje kochane widzialam migające tętno !!!:):):): jeszcze płacze ze szczęścia. Lekarz powiedział ze na tym etapie wszystko jest super . początek 6 tyg Kolejna wizyta 6.06. Do tego czasu dalej oszczędny tryb życia,luteina i duphaston bez zmian .
Powiem Wam najpiekniejszy widok ever :):)
 
reklama
Jutro monitoring rano na 9:15 zobaczymy czy jeszcze pęcherzyki urosły.
Od rana mnie boli brzuch jak na okres i ciągle mi mokro wrócę do domu zrobię własny test owu bo już robię kilka dni tak dla pewności jeszcze. No zobaczymy jutro. Co ma być to będzie
Czekam teraz na wszystkie info od Ciebie :) kiedy masz wizytę??
 
Też robiłam te testy owulacyjne i wieczorem pokazal dwie krechy a nasteonego dnia na usg nie było pecherzyka :) trzymam mocno kciuki i koniecznie daj znać!
 
Skopiuje ci wiadomość co wczoraj pisałam na innym forum w innym temacie aż mi się nóż w kieszeni otworzył i chciałam zacząć krzyczęc i umoralniac dziewczynę oto treść wiadomości :
Dziewczyny jestem w pracy jestem w wielkim szoku.
Przyszła przed chwilą dziewczyna do restauracji z ciocia widzę że płacze a ta ja uspokaja.
I tak słucham gadka o facecie nieodpowiedzialnym i co teraz i płacz wręcz lament. Słucham dalej a nie dało się nie słyszec...że 17lat ciąża 12 tydzień facet ją zostawił ciągle tylko seksu chciał a ona teraz nie wie co zrobić i chce jechać gdzieś usonac i chciała kasę od cioci. Ciocia ja zaczęła uspokajać że da radę i tam wiele plusów z posiadania dziecka.
Gdzie te młode dziewczyny mają głowę normalnie w szoku jestem. Seksu im się chce ale o konsekwencjach nikt nie myśli a jak nie chce dzieci to niech się zabezpieczają a potem lamenty usowanie i Bóg wie co jeszcze masakra.
 
Kochana u mnie jest ok 8 lat lacznie. 6 lat sex bez zabezpieczenia z mężem potem 2lata z kalendarzykiem sami próbowaliśmy a teraz od początku roku jesteśmy pod kontrolą kliniki i jestem aktualnie na 1 stymulowanym cyklu
Gratulacje[emoji173]
U Nas 2,5 roku starań, mam nadzieje ze niedługo i Nam się uda[emoji120]
 
reklama
Skopiuje ci wiadomość co wczoraj pisałam na innym forum w innym temacie aż mi się nóż w kieszeni otworzył i chciałam zacząć krzyczęc i umoralniac dziewczynę oto treść wiadomości :
Dziewczyny jestem w pracy jestem w wielkim szoku.
Przyszła przed chwilą dziewczyna do restauracji z ciocia widzę że płacze a ta ja uspokaja.
I tak słucham gadka o facecie nieodpowiedzialnym i co teraz i płacz wręcz lament. Słucham dalej a nie dało się nie słyszec...że 17lat ciąża 12 tydzień facet ją zostawił ciągle tylko seksu chciał a ona teraz nie wie co zrobić i chce jechać gdzieś usonac i chciała kasę od cioci. Ciocia ja zaczęła uspokajać że da radę i tam wiele plusów z posiadania dziecka.
Gdzie te młode dziewczyny mają głowę normalnie w szoku jestem. Seksu im się chce ale o konsekwencjach nikt nie myśli a jak nie chce dzieci to niech się zabezpieczają a potem lamenty usowanie i Bóg wie co jeszcze masakra.
Powiem Ci że i mnie na takie coś nóż w kieszeni .
My Kobiety które oddajemy wszystko by mieć to szczęście-inne natomiast ...... Ahhh brak słów ;//
 
Do góry