reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

Wynik bety z dzisiaj 18111.59
5 dni temu 4879.99
7 dni temu 2210.80
I wczesniej rosła ponad 100% ostatnie dwa to przyrost ok 67% troche się martwie ze tak wolniej to wzrosło :(
Fisiuje....
Gdzieś wyczytałam że zdrowy przyrost zaczyna się od ok 60% więc wydaje mi się że jak najbardziej jest ok
 
reklama
Ja jestem na 1 cyklu z clo i dziś 12 DC wczoraj na USG było 2 pęcherzyki 16mm i 12.8mm lekarz mówił że czwartek jeszcze raz monitoring że powinny jeszcze podrosnąć :)
Oby :) moja pierwsza nadzieja od początku starań bo wreszcie mam jakieś pęcherzyki a zawsze było 0 :)
 
Ja jestem na 1 cyklu z clo i dziś 12 DC wczoraj na USG było 2 pęcherzyki 16mm i 12.8mm lekarz mówił że czwartek jeszcze raz monitoring że powinny jeszcze podrosnąć :)
Oby :) moja pierwsza nadzieja od początku starań bo wreszcie mam jakieś pęcherzyki a zawsze było 0 :)
No to tak jak u mnie było tylko ze po clo jeden pecherzyk !!!! :):):) jestem super myśli. Trzymam kciuki i dawaj znac koniecznie! ;*
 
A ppdpytam do jakiej wielkości urósł twój pęcherzyk i czy dostałaś zastrzyk czy dam pękł ?? I w którym dc
Teraz już Ci nie powiem do jakiej wielkości :o bo nie pamiętam ale 15.04 dostalam miesiaczke. Od 2 do 7 dnia cyklu brałam clo. 12 dnia cyklu bylam na monitoringu i był pecherzyk. 14 dnia cyklu już go nie było -zaśniad tylko potwierdzający że pękł. Lekarz powiedział że dzisiaj mąż spełnia obowiązki i czekamy na ciążę (wtedy dla mnie to bylo nie do pomyślenia.. Jaka ciąża ? Już?) Mąż ma bardzo dobre wyniki.
Od lutego bodajże brałam systematycznie ovarin.
I się udało !
Wierze na super wieści od Ciebie!
 
Teraz już Ci nie powiem do jakiej wielkości :o bo nie pamiętam ale 15.04 dostalam miesiaczke. Od 2 do 7 dnia cyklu brałam clo. 12 dnia cyklu bylam na monitoringu i był pecherzyk. 14 dnia cyklu już go nie było -zaśniad tylko potwierdzający że pękł. Lekarz powiedział że dzisiaj mąż spełnia obowiązki i czekamy na ciążę (wtedy dla mnie to bylo nie do pomyślenia.. Jaka ciąża ? Już?) Mąż ma bardzo dobre wyniki.
Od lutego bodajże brałam systematycznie ovarin.
I się udało !
Wierze na super wieści od Ciebie!
Dziękuję za odpowiedź i pisz kochana co tam u ciebie jak u lekarza ??
 
reklama
Moje kochane widzialam migające tętno !!!:):):): jeszcze płacze ze szczęścia. Lekarz powiedział ze na tym etapie wszystko jest super . początek 6 tyg <3
Kolejna wizyta 6.06. Do tego czasu dalej oszczędny tryb życia,luteina i duphaston bez zmian .
Powiem Wam najpiekniejszy widok ever :):)
 
Do góry