reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 testów negatywnych, mogę być w ciąży?

agutkowa19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2018
Postów
54
Witajcie, jestem tu nowa i błagam o radę dziewczyny.
Współżyje z moim chłopakiem regularnie od 6 miesiecy- zawsze z prezerwatywą, żadna nigdy nie pękła ani nie zsunęła się. Moje cykle zawsze były regularne 29-30 dni. Jednak teraz okres spóźnia mi sie już tydzień. W dzień spodziewanej miesiączki zauważyłam na majtkach duża ilość gęstego białego śluzu, który po dotknięty był jakby „suchy i z kuleczkami” nigdy takiego nie mialam i się przeraziłam. Od dnia spodziewanej miesiączki zrobiłam 5 testów ciążowych z czego 2 z moczu porannego i wszystkie były z wynikiem negatywnym. Od ostatniego stosunku minęło 14 dni- oczywiście po wytrysku prezerwatywa nie pękła i nie była dziurawa, bo nic z niej nie „wyciekało”. Bardzo się niepokoję, ponieważ nie czuje żebym miła dostać okres. Jedyny objaw jaki mam to powiększone i bolesne piersi. Od wczoraj zaczął bolec mnie tez prawy jajnik. Dodam, że mam znikome ilości białego, mętnego śluzu. Myślicie, że testy mogą się mylić i mogę być w ciąży? Od tego tygodnia jestem kłębkiem nerwow i wieczorami płacze z przerażenia. Jeżeli jutro okres się nie pojawi planuje we wtorek iść do ginekologa. Ale może powiecie przed co o tym wsyztskie sądzicie?
 
reklama
Rozwiązanie
Witajcie, jestem tu nowa i błagam o radę dziewczyny.
Współżyje z moim chłopakiem regularnie od 6 miesiecy- zawsze z prezerwatywą, żadna nigdy nie pękła ani nie zsunęła się. Moje cykle zawsze były regularne 29-30 dni. Jednak teraz okres spóźnia mi sie już tydzień. W dzień spodziewanej miesiączki zauważyłam na majtkach duża ilość gęstego białego śluzu, który po dotknięty był jakby „suchy i z kuleczkami” nigdy takiego nie mialam i się przeraziłam. Od dnia spodziewanej miesiączki zrobiłam 5 testów ciążowych z czego 2 z moczu porannego i wszystkie były z wynikiem negatywnym. Od ostatniego stosunku minęło 14 dni- oczywiście po wytrysku prezerwatywa nie pękła i nie była dziurawa, bo nic z niej nie „wyciekało”. Bardzo się niepokoję, ponieważ...
Ja jestem właśnie taka kobieta :) ostatnia miesiączka była 20stycznia a pierwszy pozytywny test wyszedł dopiero koło 17marca. Do tego czasu wszystkie tył negatywne. W dodatku ten pierwszy pozytywny wyszedł po 15min [emoji23][emoji23] jak poszłam do gina był już piękny pęcherzyk widoczny :) mogły być u mnie drobne przesunięcia ale testy wychodziły długo negatywne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja jestem właśnie taka kobieta :) ostatnia miesiączka była 20stycznia a pierwszy pozytywny test wyszedł dopiero koło 17marca. Do tego czasu wszystkie tył negatywne. W dodatku ten pierwszy pozytywny wyszedł po 15min [emoji23][emoji23] jak poszłam do gina był już piękny pęcherzyk widoczny :) mogły być u mnie drobne przesunięcia ale testy wychodziły długo negatywne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Właśnie dostałam kolejnego zawału serca
 
Pewnie owulacja ci się przesunęła, ból jajnika może ją zwiastować
organizm człowieka to nie maszyna i czasami może tak być że cykle się wydłużają lub skracają i to normalne
Jeżeli jednak boisz się że możesz być w ciąży zrób betę i będziesz miała 100% pewności bo to badanie się nie myli, kosztuje tyle co kilka testów a będziesz miała pewną odpowiedź, lekarz może ci kazać czekać lub zrobić betę
 
Masz rację, ale ginekolog przyjmuje wieczorem- laboratorium niestety nie, a praca nie pozwala mi na pójście do niego :(
Przy okazji poproszę o dobranie pigułek antykoncepcyjnych. Po tej sytuacji z prezerwatywami mam ich serdecznie dość :(
 
reklama
reklama
Do góry