reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 tydzień ciąży

reklama
W środę mam też prywatnie gin bo ten sprzęt na NFZ nie jest rewelacyjny
Ale ro nic nie zmieni. 5 tydzień to po prostu wcześnie. Umów się na początek 7 tygodnia i będzie już serduszko, a do tego czasu na spokojnie bierz witaminy, w razie plamień jedź do szpitala.
W tym momencie więcej powie Ci przyrost bety niż kolejne USG.
 
Ale ro nic nie zmieni. 5 tydzień to po prostu wcześnie. Umów się na początek 7 tygodnia i będzie już serduszko, a do tego czasu na spokojnie bierz witaminy, w razie plamień jedź do szpitala.
W tym momencie więcej powie Ci przyrost bety niż kolejne USG.
Ale mój pecherzyk w tym tyg ma 17 cm chyba jest za duży aby w nim nic nie bylo
 

teoretycznie graniczne jest 25 mm. Natomiast najczęściej już pomiędzy 8 a 10 widać pęcherzyk żółtkowy. Póki co masz jeszcze chwilę natomiast jeśli to Ty wstawiłaś zdjęcie na innym wątku to tam jakość pozostawia wiele do życzenia więc możliwe, że nawet już coś tam jest
 
teoretycznie graniczne jest 25 mm. Natomiast najczęściej już pomiędzy 8 a 10 widać pęcherzyk żółtkowy. Póki co masz jeszcze chwilę natomiast jeśli to Ty wstawiłaś zdjęcie na innym wątku to tam jakość pozostawia wiele do życzenia więc możliwe, że nawet już coś tam jest
To moje
 

Załączniki

  • IMG20221201120352.jpg
    IMG20221201120352.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 148
reklama
Do góry