reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

500+

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny mam pyatnie o złożeniu wniosku przez bank , moja mama ma konto w PKO i ja jestem dopisana do jej konta i na te konto przychodzi 500 plus , czy mogę złożyć kolejny wniosek przez mojej mamy konto czy muszę mieć swoje konto na moje dane ??
 
reklama
Musisz dowiedzieć się banku - jeśli konto jest na mamę, to tak jakby jako ona byś składała wniosek.
Najlepiej zadzwoń na infolinię banku, to Ci udzielą informacji.

A nie myślałaś o tym, by otworzyć swoje konto??
 
Jeśli masz swój własny login do tego konta/banku, to nie widzę problemu. Jeśli login ma tylko Twoja mama, to raczej nie ma opcji. Wtedy jak masz profil zaufany albo edowód to możesz złożyć wniosek przez portal empatia i wskazać nr tego konta, które chcesz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kilka kont bankowych, które mają dobre oferty mbank - szczególnie jeśli zdecydujecie się na założenie konta u nich w promocji do lutego 2018 roku.Wtedy konto bezie darmowe plus darmowa karta na dwa lata nest bank - chyba jedyne absolutnie darmowe konto internetowe , które można sobie załozyć ing bank śląski - jest opłata ca kartę, ale jeśi nie wykona sie płatności na 300 zł kartą w miesiącu co nie jest w sumie aż taką wysoką kwotą.
Polecam stronę

Masz tutaj ekstra porównanie
 
Ostatnia edycja:
Do góry