reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 dni po terminie. pomocy!

Dołączył(a)
1 Maj 2022
Postów
2
Hej, mam pytanie. Jestem 9 dni po terminie, od 3 dni leżę w szpitalu. Pierwszego dnia założono mi cewnik Foleya, rano drugiego dnia odszedl mi czop śluzowy, rozwarcie 3 cm i kroplówka z oksytocyną. Pojawiły się skurcze, najpierw malutkie później już trochę silniejsze ale przeszły. Dziś również miałam kroplówkę, skurcze były i znów nie ma, krwawię trochę z dróg rodnych. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jak się to u Was skończyło? Długo trwał poród? Wiem że w każdym przypadku jest inaczej ale już tutaj wariuje z tego wszystkiego...
 
reklama
Według rekomendacji PTGiP można wykonać 3 próby oksytocynowe w odstępie 6-12 godzin. Tak więc niestety jeszcze to może u Ciebie trochę potrwać. Dużo też zależy od tego jak dziecko będzie na to reagować. Moje np. reagują źle i mój poród nie może trwać dłużej niż 6h, po tym czasie muszę mieć cc
 
Koleżanka tak miała, w trakcie 2 kroplówki z oksytocyną tętno płodu zaczęło spadać, akcji porodowej brak, zrobiono cc. To było 11 dnia po terminie. W szpitalu była od 8 dnia po terminie.
 
Do góry