reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

9 miesiecy i nagly problem z usupianiem:-(

Owca70

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie i prosze o rade. Moja Oliwia ma juz 9 i pol miesiaca i od dwoch tygodni jest problem z usypianiem. Do tej pory po kapieli kladlam ja do lozeczka i sama slicznie zasypiala, bez wstawania w nocy. Teraz jak tylko wieczorem klade ja do lozeczka jest rozpacz! Placz, krokodyle lzy, dramat, jakby jej sie krzywde robilo. Dopiero jak ja wezme na rece przytule, pospiewam to zasypia. Wtedy probuje ja odlozyc, jak sie przebudzi w trakcie to od nowa usypianie na rekach. Czasem trwa to 1,5 godziny. Co moze byc przyczyna? Co robic? Moze ktoras z Was miala ten sam problem? Pozdrawiam, Ania

reklama

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
Hej , a może to te tzw. "skoki rozwojowe" o ktorych pisała któraś z dziewczyn-sa przyczyna takiego naglego zachowania?Na necie jest o tym sporo informacji..:tak:

Owca70

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzieki za sugestie :-) poszukam zaraz w necie, pozdrawiam.
PS. Mam nadzieje ze to wkrotce wroci no normy bo kregoslup mi trzasnie :-)

sylllwiaaa

Fanka BB :)
Miasto
Ck
Rozwiązania
0
Witam
Unas jest to damo:-( od jakiegos miesiaca gehenna z usypianiem. Czasem trwa to nawet kilka godzin:wściekła/y: Nie wiem czemu sie tak dzieje:no: Moj maly teraz w lozeczku nawet nie usnie:baffled: Po wielu probach i krzykach konczy sie na bujaniu w wozku a potem przenosze go do lozeczka :sorry2: Nie wiem juz co mam robic:confused:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry