reklama

9 miesiecy i nagly problem z usupianiem:-(

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez Owca70, 30 Czerwiec 2009.

1. Owca70

Owca70 Zaciekawiona BB

Witam wszystkie mamusie i prosze o rade. Moja Oliwia ma juz 9 i pol miesiaca i od dwoch tygodni jest problem z usypianiem. Do tej pory po kapieli kladlam ja do lozeczka i sama slicznie zasypiala, bez wstawania w nocy. Teraz jak tylko wieczorem klade ja do lozeczka jest rozpacz! Placz, krokodyle lzy, dramat, jakby jej sie krzywde robilo. Dopiero jak ja wezme na rece przytule, pospiewam to zasypia. Wtedy probuje ja odlozyc, jak sie przebudzi w trakcie to od nowa usypianie na rekach. Czasem trwa to 1,5 godziny. Co moze byc przyczyna? Co robic? Moze ktoras z Was miala ten sam problem? Pozdrawiam, Ania

2. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Hej , a może to te tzw. "skoki rozwojowe" o ktorych pisała któraś z dziewczyn-sa przyczyna takiego naglego zachowania?Na necie jest o tym sporo informacji..:tak:

3. reklama
  4. anihira

anihira Kluskowa mama :)

A może lęk separacyjny to jakoś tak w tym wieku wypada:dry:

5. Owca70

Owca70 Zaciekawiona BB

Dzieki za sugestie :-) poszukam zaraz w necie, pozdrawiam.
    PS. Mam nadzieje ze to wkrotce wroci no normy bo kregoslup mi trzasnie :-)

6. sylllwiaaa

sylllwiaaa Fanka BB :)

Witam
    Unas jest to damo:-( od jakiegos miesiaca gehenna z usypianiem. Czasem trwa to nawet kilka godzin:wściekła/y: Nie wiem czemu sie tak dzieje:no: Moj maly teraz w lozeczku nawet nie usnie:baffled: Po wielu probach i krzykach konczy sie na bujaniu w wozku a potem przenosze go do lozeczka :sorry2: Nie wiem juz co mam robic:confused:

Poleć forum