reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 miesiecy i nagly problem z usupianiem:-(

Owca70

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2008
Postów
45
Witam wszystkie mamusie i prosze o rade. Moja Oliwia ma juz 9 i pol miesiaca i od dwoch tygodni jest problem z usypianiem. Do tej pory po kapieli kladlam ja do lozeczka i sama slicznie zasypiala, bez wstawania w nocy. Teraz jak tylko wieczorem klade ja do lozeczka jest rozpacz! Placz, krokodyle lzy, dramat, jakby jej sie krzywde robilo. Dopiero jak ja wezme na rece przytule, pospiewam to zasypia. Wtedy probuje ja odlozyc, jak sie przebudzi w trakcie to od nowa usypianie na rekach. Czasem trwa to 1,5 godziny. Co moze byc przyczyna? Co robic? Moze ktoras z Was miala ten sam problem? Pozdrawiam, Ania
 
reklama
Hej , a może to te tzw. "skoki rozwojowe" o ktorych pisała któraś z dziewczyn-sa przyczyna takiego naglego zachowania?Na necie jest o tym sporo informacji..:tak:
 
Dzieki za sugestie :-) poszukam zaraz w necie, pozdrawiam.
PS. Mam nadzieje ze to wkrotce wroci no normy bo kregoslup mi trzasnie :-)
 
Witam
Unas jest to damo:-( od jakiegos miesiaca gehenna z usypianiem. Czasem trwa to nawet kilka godzin:wściekła/y: Nie wiem czemu sie tak dzieje:no: Moj maly teraz w lozeczku nawet nie usnie:baffled: Po wielu probach i krzykach konczy sie na bujaniu w wozku a potem przenosze go do lozeczka :sorry2: Nie wiem juz co mam robic:confused:
 
Do góry