reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

Moj tata wczoraj przywiozl koszyczek truskawek i ja zjadlam jakis kilogram z tego i wciaz mi malo,wiec i dzis bede sie nimi objadac,a co! :D

Truskawka,hej hoł! :)
 
reklama
Witaj Truskaweczko :)
Faktycznie smakowity nick, własnie siedze i zajadam truskaweczki :)
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Wrzesnioweczki :)
Zagladam do Was od kilku dni, wiec postanowilam cos wiecej napisc o sobie.
Na imie mam Ania, mam 28 lat. We wrzesniu mina 2 lata odkad wyszlam za maz, a w dodatku na 2 wrzesnia mam termin porodu. To nasze pierwsze dziecko i strasznie sie niecierpliwie, kiedy je ujrze! A zarazem mam wiele obaw, jak to bedzie jak sobie poradze.
Urodzilam sie i wychowalam sie nad morzem, w Dziwnowie, a od poltora roku mieszkam w Zgorzelcu-blizej gor. Niestety, cala rodzina i wiekszosc znajomych zostala nad morzem i czasem czuje sie troszke osamotniona, bo brakuje mi kontaktu z nimi(pozostaja telefony, internet, ale to nie to samo co sie spotkac i pogadac). A moze ktoras z Was mieszka w mojej okolicy? Byloby super!
To chyba na razie byloby na tyle. Fajnie, ze moge tu zagladac, poczytac i napisac czasem cos, od razu czuje sie lepiej!
Pozdrawiam Was wszystkie!
Royanna :)
 
pozdrawiam imienniczkę :) ja w sumie trzy tygodnie temu wyprowadziłam się z Mężem od moich rodziców i tez tęsknie za rodzinką i moimi papużkami. No i to również nasza pierwsz dzidzia - podobnie jak mamusia z września będzie :)
 
reklama
Royanna! Witaj! Ja może nie bardzo blisko ale choć to samo województwo - mieszkam w Dzierżoniowie - 60km od Wrocławia.
 
Do góry