reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

Endzi oliwka nie nawilza. Polecam roznego typu balsamy i kremy nawilzajace.
Amelka miala sucha i luszczaca sie skorke w pasie i w zgieciach kolanek. Odkad smaruje jej cialko balsamem J&J ma sliczna nawilzona i jedrna skore. :-)
 
reklama
Endzi oliwka nie nawilza. Polecam roznego typu balsamy i kremy nawilzajace.
Amelka miala sucha i luszczaca sie skorke w pasie i w zgieciach kolanek. Odkad smaruje jej cialko balsamem J&J ma sliczna nawilzona i jedrna skore. :-)
Podpisuje sie pod tym co Mufinka pisała, oliwka nie nawilza:-(Polecam Emolium z mocznikiem idealnie nawilza i wygładza:tak:
 
Dziewczyny czym natłuszczacie swoje maluszki;-)? Ja do kąpieli stosuje iolatum, ale od jakiegoś czasu to co najbardziej podczas kąpieli wystaje, czyli brzuszek - zrobił się suchy, skórka zaczęła się łuszczyć. Próbowałam to smarować oliwką J&J ale nie pomaga, a nawet mam wrażenie że jest gorzej:baffled: Poraźcie jak można temu zaradzić.


a może daj jej troche popływać na brzuszku podczas kąpieli w tym oilatum :-):-p:rofl2:
 
a może daj jej troche popływać na brzuszku podczas kąpieli w tym oilatum :-):-p:rofl2:


Jest to że się tak wyrażę wyjście najbardziej ekonomiczne :-D;-):-D

A już zupełnie poważnie - znalazłam w domu zwykły krem pielęgnacyjny Bambino, który ktoś Nince sprezentował i po jednym smarowaniu skóra wygląda 100 razy lepiej niż po tej oliwce.

Więc do czego służy oliwka....:baffled:
 
dziewczyny - któraś wcześniej pisała, o jakiejś maści na taka kaszkę/krostki na rekach (dorosłych :-))... Ptasiorek? Gazelaczek? Mogłybyście mi przypomnieć nazwę?
 
Do góry