reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

NO wlasnie Dori widze ze to juz lada moment. Powiem Ci ze to ze chce tylko mamusi moze oznaczac juz ze jest zazdrosna o Ciebie. Takie male dzieci sa bardzo madre duzo rozumieja i sa sprytne. U nas zazdrosc Maksa o Maje dopiero teraz sie zaczela i mamy maly problem z tym ale wspolpracujemy z nauczycielka Maksika i jak narazie widzimy troche poprawy.
 
reklama
Wiecie co, aż mi głupio. Narzekałam dopiero co na usypianie i spanie Klaudii, a dzisiaj o 21.00 ona wzięła tygrysa pod pachę i poszła sama do łóżka. Ciekawe tylko jak będzie z pobudkami.
 
Dori, zeby nie zapeszyc. Jeszcze niedawno maja tez sie w nocy budzila dosyc czesto. Ale wkoncu to minelo, troche nas to meczylo ale jakos dalismy rade. Maja budzila sie na picie dostawala pic i spala dalej i tak wkolko. I nagle z dnia na dzien zaczela przesypiac cala noc :tak:
 
Widzę, że więcej dzieci ma jakiś taki rozregulowany okres. My już (chyba) ustabilizowaliśmy się, ale jakiś czas temu też Julek wieczorem buszował i nie chciał spać, ja padałam przed nim, a usypiał tata.
 
Rybciu, Ty szczęściaro. U nas ze spaniem jakieś trzy noce było całkiem ok. Teraz chyba znowu zęby się odezwały bo Klaudia miała dziś stan podgorączkowy i cały czas dłubie sobie palcami w buzi. Ciekawe o której mam pobudkę.
 
reklama
Do góry