reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aerobik???

marzena9

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Październik 2005
Postów
2 976
od poniedzialku startuje u nas aerobik i powiem szczerze ze sie napalilam trohe bo to swietne zajecie na jesien - zime i w super dogodnych godzinach, dwa razy w tyg. zamiast obrastac w zimowy tluszcz mialabym troche ruchu. tylko ja durna pinda zapomnialam ze ja po cesarce jestem :( a podobno nie mozna cwiczc pol roku po tym... ale nic nie mozna cwiczyc czy tylko cwiczen szczegolnie skierowanych na brzuch? albo tych bardzo forsownch? tak sobie myslalam ze aerobik to nie silownia, tam wiecej "tanczenia" niz cwiczen wysilkowych... a moj gin przyjmuje dopiero we wtorek a to zaczna sie juz w poniedzialek? moze Wy cos wiecie na ten temat?
 
reklama
Marzen ja sie nie znam ale radze isc i pewnie instruktor albo instruktorka beda mieli pojecie wiec wszystkiego tam sie dowiesz...
Mi to sie marzy isc na basen...mam tak sztywne kosci ze czasami jak podkurcze nogi pod tylek to jak mam je rozprostowac to boli jak cholera...a jak moj adam mnie ostatnio chcial mocno uscisnac to wanaly moje plecy odglos jak bym nadepnela na suche galezie...a jeszcze kilka lat temu robilam mostek z pozycji stojacej i podnosilam sie tak samo ...a teraz to ledwo w polluk sie wygne...No coz...starosc nie radosc...ale jesli juz teraz jestem taka sztywna to co to bedzie za 10-20 lat ::) ::) ::)
 
ja też marzyłam o aerobiku jeszcze przed porodem ale poniewaz również miałam cc to myślałam że nie wolno teraz już mi powiedzieli że można ćwiczyć mieśnie brzucha nawet po 6tyg,tylko z umiarem i jeśli poczuje sie ból to trzeba przestać ale szczerze mówiąc już przeszedł mi ten zapał i chyba się nie wybiorę brakuje mi motywacji
myśle że śmiało możesz iśc bo aerobik wydaje mi sie nie jest az tak dużym obciążeniem
 
no ja mam kolezanke co urodzila 10 miesiecy temu i tez marudzi ze jej bioderka zostaly wiec razem bysmy sie katowaly. mi sie jeszcze marzy plywalnia - mam pod domem i raz na czas pojezdzic na koniach bo to kocham ale jak tu majac takiego malucha prowadzic taka aktywnosc... no aerobik bedzie musial wystarczyc
 
Mnie sie wyhdaje, ze można...(też jestem pocc i się nie oszczędzam..:/.,..alew mi podobnie jak Patrycji- marzy się aeroebik..i zamierzam w tym tyg już isć! ;)(mam nadzieję, ze dotrzymam słowa ;D ::)
 
Do góry