reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

AKTYWNA MAMA w Łodzi

Dołączył(a)
22 Marzec 2009
Postów
1
AKTYWNA MAMA w Łodzi

Zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o kobietach które chcą wrócić do formy po okresie ciąży nie rozstając się ze swoim maleństwem. Wykonywane ćwiczenia pomogą w efektywny sposób wzmocnić i uelastycznić mięśnie, pozbyć się zbędnych kilogramów a także poprawić kondycję. Jest to świetna forma aktywnego spędzania czasu z malutkim dzieckiem i jednocześnie trening dla mamy. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet już od 6-8 tygodnia po porodzie fizjologicznym i ok. 12 tygodni po cesarskim cięciu.

Informacje oraz zapisy:
pon-pt - 15:00-22:00 pod numerem telefonu (42) 632 83 11

Zajęcia odbywać się będą w centrum Łodzi przy ul. Piłsudskiego 5.
 
reklama
Fajny pomysł, moja mama po urodzeniu mojej siostry marzyła o takich zajęciach. Z czasem jednak mogła wrócić na normalne aerobiki do starego klubu.

Aktywne mamy coraz częściej wybierają aktywne formy spędzania czasu z maluchem. A ja chciałabym zaproponować aktywną i niedrogą formę przygotowania imprezy dla malucha.

Od ponad 2 lat zajmuję się organizacją Imprez dla dzieci w wieku 3-12 lat :-) Na codzień prowadzę Gromadę Zuchową, w któej pracuję z dziećmi w wieku 6-10 lat. Rok temu (w sierpniu) umieściłam po raz pierwszy informacje nt. możliwości pomocy z mojej strony dla rodziców, których nie stać lub nie chcą organizować urodzin na sali zabaw, co jest drogie, krótkie, dzieciaki biegają po drabinkach ale nikt się nimi nie zajmuje.

Ja chciałabym zaproponować trochę inną formę spędzania ważnego dnia dla malucha.
Zapraszam na moją stronę internetową: KINDERBAL Łódź, Organizacja Imprez dla dzieci w Łodzi, Urodziny dla dzieci

Przygotuję Kinderbal w domu dla Waszego Malucha - Łódź i okolice

Pytania proszę kierować na adres: numi26@wp.pl - odpowiem, pomogę, podpowiem.

Nina Malinowska
 
Ostatnia edycja:
Ja ze swoim Maciusiem aktywnie spędzamy czas na Fali w Łodzi. to bardzo fajny aquapark!:tak:

W ofercie mają propozycje dla całych rodzin, rodziców z dziećmi i samych maluchów:
Jest bilet rodzinny już przy jednej osobie z dzieckiem! Więc nie trzeba zbierać całej rodziny, żeby się wybrać na zniżkowy bilet (osoba dorosła z dzieckiem od 3 do 12 lat płacą tylko 17 zł na godzinę, a do godziny 15:00 tylko 15 zł!). Do każdego biletu dają dodatkowe 10 minut gratis, więc można spokojnie ubrać dziecko nie spiesząc się.

Często organizują tam konkursy z nagrodami dla dzieci (ostatnio super impreza z okazji urodzin Fali, z tortem, balonami i szczudlarzami!).

Jak Macius byl młodszy to chodziliśmy często na zajęcia AquaFun dla dzieci (codziennie w cenie biletu o godzinie 17:00 a w weekendy też o 11:00).

Jak jestem z mężem to zaliczam później zajęcia AquaAerobik (również dla kobiet w ciąży, bo instruktorka modyfikuje odpowiednio ćwiczenia!) codziennie w cenie biletu o godzinie 18:00 (w weekendy także o 12:00).:-)

Jeśli macie małe dzieciątko, to polecam Akademię Malucha, gdzie uczą niemowlaki pływania (od 6 miesięcy do 2 lat).
jest tez akademia pływania dla starszych dzieci.

a po wszystkich atrakcjach chętnie jemy na statku pirackim :)

naprawdę polecam, bo uważam, że łodzianie nie doceniają Fali. gdzie indziej trzeba dopłacać np. za taki aerobik wodny, a tu w cenie biletu to jest.:-D

Przyjdzcie i dołączcie do mojej grupy. Chodzę w poniedziałki i środy najczęściej, ale czasem też w czwartki i piątki.
 
Wszystkie aktywne łódzkie mamy zapraszamy na stronę www.mamawlodzi.pl Prezentujemy tam wiele miejsc, w których możecie spędzać czas wraz z Waszym maluszkiem. Ponadto cała masa praktycznych porad innych łódzkich mam - np. gdzie są obecnie najtańsze pieluszki :)
 
Bezpłatne zajęcia dla Mam !

radek_400.png
26 maja o godzinie 17.30 zapraszamy wszystkie mamy na bezpłatne zajęcia Latin Solo z Radkiem Klimeckim !
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o rezerwacje pod aderesem lodz@taniec.net lub telefonem: tel. (42) 630 32 58
 
Klub Mam w Edukatorku zaprasza :)

Dopiero się rozkręcamy a będzie się działo ;)

Teraz zapraszamy na spotkanie z doświadczoną doulą.

Juz wkrótce inne ciekawe spotkania, na które zapraszamy.

Więcej informacji na www.eduaktorek.com.pl lub 664 74 16 42
 
Witam wszytskich łódzkich rodziców!
Ja serdecznie polecam Klub Maluszka w Łodzi na ul. Fiołkowej. Jest to świetne miejsce do rozwoju malucha, dzieci mają dużo miejsca do zabawy (dużą salę a gdy jest ciepło także ogród). Dużo zajęć i profesjonalna opieka:) Dużą zaletą jest to że posiłki przygotowywane są na miejscu. Maluszki wychodzą uśmiechnięte i z pełnymi brzuszkami:) Serdecznie polecam:)
warto odwiedzić stronę internetową po więcej informacji i kontakt:))

 
reklama
Jestem młodą mamą i staram się jak mogę uatrakcyjnić czas mojej córeczce spędzając czas na wszelkich zabawach... mieszkam w łodzi i naszą ulubioną salą zabaw jest HIPCIO przy ulicy Rzgowska 196a, szalejemy tam jak opętane. Byłysmy w różnych miejscach ale to jest naszym numer jeden!
 
reklama
Do góry