reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum

baby, supcio :tak:, widzę, że przygotowana w pełni na przyjście malucha, tylko uśmiechu brak, ale wierzę że już ciężko, chyba każda z nas tak ma...
 
reklama
baby bardzo ładnie :) a tło znajome z ostatnich fotek :))

W tym miejscu jest dobre światło i dlatego zawsze tu fotki robię :-D

baby, ale fajna z Ciebie babka :)
Co do tych toreb, to kurde dużo tego ? Rozumiem, że jedna jest na "dowózkę " ?? A może gdzieś wyjeżdzasz ? :-D

P.s Ładna podloga :tak:

Podłoga wczoraj pastowana :-D

a torby obie biorę, bo jedna moja a druga małego, a na wyjście jest osobna:zawstydzona/y:
 
kurcze wy to jakoś tak ładnie wyglądacie:-), naprawdę, promiennie tak, a ja jak słoń, i wogóle no okropnie sie czuje w kazdym razie

no to sie pożaliłam i zawarłam jednocześnie pochwałe koleżanki;-)

baby - jak Ty masz ładniusio w domku...ja mam hopla na punkcie wnętrz, gdybym miała jak i gdzie to bym wkoło zmieniała, remontowała, przestawiała i wogóle....a u Ciebie jakis taki fajny klimacik czuje
 
wilmek (dzisiaj dopiero zajarzyłam że jesteś wilmek a nie WILIMEK hahaha)
następna szczupła, długo-szczupłonoga dzieweczka z małym brzuszkiem...pozazdrościć.

wilmek a skąd Ty z PL jestes? bo ja tak jakbym Cie z widzenia znała?:-)
 
reklama
Do góry